Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biri geliyor clio ile 5 yakiyorum deyip moralimi bozuyor biri geliyor mustang ile 15 yakiyorum diyor yine moralim bozuluyor. Efsane forum valla.

Golfle sıkışık Kocaeli şehir içi 5.9 litrelerde şu an full 400 km şehir içi.Kış aylarının da etkisi var tabi ve lastiklerimiz sanırım E tüketim değerliğine sahip.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence bunu hemen hemen tüm otomotiv grupları yapıyor. Belki parasını çıkaracak, yeni bir ufuk açacak iyileştirmeler yapmalarını sağlar. Düşünsenize milyonlarca euro yatırım yapıyorsunuz 100bin euro daha verip işi daha da sağlama almak hiç mantıksız bir fikir değil.
Ama bunu kiralikla yapmislar.

Ama bunu kiralikla yapmislar.
Yani bir sebebi vardır diye düşünüyorum ekonomik açıdan mağdur bırakacaklarını hayal etmek bile istemiyorum. Bir zamanlar sloganı en iyisi veya hiçbiri olan bir şirketin dh ölücüsü gibi davranması yalnızca kendi bacaklarına sıkmak olur.

Biri geliyor clio ile 5 yakiyorum deyip moralimi bozuyor biri geliyor mustang ile 15 yakiyorum diyor yine moralim bozuluyor. Efsane forum valla.
Biraz daha cildirtayim :D @sinan asagidakini yaparken 17 lt yakti iste, gerisini sen dusun :D
Saka bi tarafa bende hic istemesem de insani zorla dizel almaya itiyorlar. Ama dizel alacaksan da 159 gibi bi makine alcanki, seni uzmesin :D
Bu arada 180 lere cikacak olsam gozu kapali 2014-2015 1.6 turbo benzinli X3 alirdim (bu segment icinde konusuyorum), ama 2. el de istemiyorum diyorsun.
Gercekten malum durumda secim yapmak git gide zorlasiyor. Araba kullanmaktan zevk alan insanlar olmasak, her yere taksiyle gitmek cok daha mantikli aslinda :(

Biraz daha cildirtayim :D @sinan asagidakini yaparken 17 lt yakti iste, gerisini sen dusun :D
Saka bi tarafa bende hic istemesem de insani zorla dizel almaya itiyorlar. Ama dizel alacaksan da 159 gibi bi makine alcanki, seni uzmesin :D
Bu arada 180 lere cikacak olsam gozu kapali 2014-2015 1.6 turbo benzinli X3 alirdim (bu segment icinde konusuyorum), ama 2. el de istemiyorum diyorsun.
Gercekten malum durumda secim yapmak git gide zorlasiyor. Araba kullanmaktan zevk alan insanlar olmasak, her yere taksiyle gitmek cok daha mantikli aslinda :(
Benim @Mehmet abiye clionu ver demisligim var. kiralarim sana dedi dedim sikinti yok yine kendi arabamdan ucuza gelir o durumlara geldik. Ciftehavuzlar shell de benzin 5 64 olmasi lazim. Ciddi manada ekonomiyi zorlar oldu benzin kalemi.
Yeni aracla birlikte daha fazla vergi verecegimide hesaplarsam yeniden bir ev kredisine baslangicla kafa kafa geliyor araba almak.

Benim @Mehmet abiye clionu ver demisligim var. kiralarim sana dedi dedim sikinti yok yine kendi arabamdan ucuza gelir o durumlara geldik. Ciftehavuzlar shell de benzin 5 64 olmasi lazim. Ciddi manada ekonomiyi zorlar oldu benzin kalemi.
Yeni aracla birlikte daha fazla vergi verecegimide hesaplarsam yeniden bir ev kredisine baslangicla kafa kafa geliyor araba almak.
1.6 multijet doblonun 8.5 9.0 litre yaktıgı yolda 1.5 clio 3.9 yakıyor bak şimdi darlandım dobloyu kullanmayacagım bir daha:mad:
bide bu olay var benim açımdan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...