Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
iphone x alınır mı

Yok lan o kadar para verilmez

1063A5A1-880A-4BE4-89F9-974253419ACD.jpeg

Böyle düşününce güzel ama :p

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Yani bi 3008 bi s60 bi mazda 3 gundem degisiyor galeri manyagi oldum. Kriter cok yok o yuzdende devamli o olsun bu olmasin diye diye sene bitti. Kesin olanlar su ikinci el dusunmuyorum.
Kaptan 3008 nedir allah askina ya, hele de Mazda dan sonra !!!
Alman fln desen anlicam da, gel seni de italyanci yapalim :D Emin ol Mazda dan daha az aci cektirir, bu arada zevk alma garantisi de var :D:D

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kaptan 3008 nedir allah askina ya, hele de Mazda dan sonra !!!
Alman fln desen anlicam da, gel seni de italyanci yapalim :D Emin ol Mazda dan daha aci cektirir, bu arada zevk alma garantisi de var :D:D
abi 3 ana alman markasinin giris modelleri benim ilgimi cekmiyor. Gercekten sorunsuz modelleride kafamdaki butceyi asar.
Japon sorunsuzlugundan sonra italyana gecmek bilemedim baya macera olur kesin. Italyan olarak bana uyacak model ne var onu bile bilmiyorum ornek varsa alabilirim ama.

Verdigim para cok fazla evet kabul ama agir bakim oncesi motoruna anahtar degmeyecek marka mazda.gonlumde yine mazda var ama su servis yoksunlugu , her bayinin kafasina gore fiyat vermesi, ilgisizlik beni iyicene soguttu markadan.

3008 in ic mekani bana gore tartisilmaz. Cok rahat baya ust seviye araclarla kiyaslanir cogunuda alir. Arkada torsiyon vs biliyorum ama onunda 180 milyar bazina cikmasi elememde buyuk rol oynadi. Kismet kismet :D

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
abi 3 ana alman markasinin giris modelleri benim ilgimi cekmiyor. Gercekten sorunsuz modelleride kafamdaki butceyi asar.
Japon sorunsuzlugundan sonra italyana gecmek bilemedim baya macera olur kesin. Italyan olarak bana uyacak model ne var onu bile bilmiyorum ornek varsa alabilirim ama.

Verdigim para cok fazla evet kabul ama agir bakim oncesi motoruna anahtar degmeyecek marka mazda.gonlumde yine mazda var ama su servis yoksunlugu , her bayinin kafasina gore fiyat vermesi, ilgisizlik beni iyicene soguttu markadan.

3008 in ic mekani bana gore tartisilmaz. Cok rahat baya ust seviye araclarla kiyaslanir cogunuda alir. Arkada torsiyon vs biliyorum ama onunda 180 milyar bazina cikmasi elememde buyuk rol oynadi. Kismet kismet :D
@saracer mustang in yakitini karsilayabilirim bence ama.bu araba bana cok sey ogretti valla

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
@saracer mustang in yakitini karsilayabilirim bence ama.bu araba bana cok sey ogretti valla
Ben hep soyluyorum zaten, benim araba kesinlikle hakettigi kadar yakmiyor.
Sehir icinde 1.6 benzinli arabalar 10-11 lt yakarken (@Sailor senin arabayi orneklemiyorum, benim eski 2014 model B180 de oyle yakiyordu), ben 15 lt yakiyorum, hemde kizimin deyimi ile " PAT PAT" yaparak :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben hep soyluyorum zaten, benim araba kesinlikle hakettigi kadar yakmiyor.
Sehir icinde 1.6 benzinli arabalar 10-11 lt yakarken (@Sailor senin arabayi orneklemiyorum, benim eski 2014 model B180 de oyle yakiyordu), ben 15 lt yakiyorum, hemde kizimin deyimi ile " PAT PAT" yaparak :D
Biri geliyor clio ile 5 yakiyorum deyip moralimi bozuyor biri geliyor mustang ile 15 yakiyorum diyor yine moralim bozuluyor. Efsane forum valla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım