Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,034
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aha arabaları okşayan adam yine teste çıkmış :D Bu adam sürekli okşuyor arabaları anlatırken ya. Yine kapı içlerini okşuyor, dışta omuz çizgisini okşamış. USB girişini, kolçak altı gözü, torpidoyu filan hep okşamış yine. Benim arabamı böyle okşasa namus meselesi yaparım :D

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Aha arabaları okşayan adam yine teste çıkmış :D Bu adam sürekli okşuyor arabaları anlatırken ya. Yine kapı içlerini okşuyor, dışta omuz çizgisini okşamış. USB girişini, kolçak altı gözü, torpidoyu filan hep okşamış yine. Benim arabamı böyle okşasa namus meselesi yaparım :D
Ahahahhha arabalari okşayan adam yorumu iyiymiş .Aga pişman oldum paylastigima aynı şeyleri tekrarlayıp durdu anlatamadı yine...

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Screenshot_2017-10-20-10-39-49-611.jpeg

sinan-cetin

Profesör
11 Eyl 2016
237
856
2,085
Bursa
Çağırmayanlar utansın..Ya da çağırdılar, video sonra yüklenecek..
İste eğer çağırmışlarsa videonun yüklenme zamanından bahsediyorum. Çağırmamışlarsa zaten başka bi mesele. Bence bu videonun çekim kalitesi iyi değil ama ilk yükleyen olduğu için avantaj sahibi. Böyle ilk sürüşlerde montajla vs uğraşmadan hemen yüklemek lazım diye düşünüyorum :)

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
İste eğer çağırmışlarsa videonun yüklenme zamanından bahsediyorum. Çağırmamışlarsa zaten başka bi mesele. Bence bu videonun çekim kalitesi iyi değil ama ilk yükleyen olduğu için avantaj sahibi. Böyle ilk sürüşlerde montajla vs uğraşmadan hemen yüklemek lazım diye düşünüyorum :)
Aynen. Direk montajlayıp yükleyeceksin. Vakit kaybetmemek lazım. Mesela Citroen'nin son modeli de biraz geç yüklendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım