Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
And'ın açmış olduğu Steer adlı sitede Reviews'ler tamamen üyelerin yazmış olduğu şeyler değil mi ? M5 için mesela and ismi geçiyor, başka araç içinse başka bir kullanıcının.

Harran Sunpet. Var ya ne kaçak mazot yakmışlardır o arabayla. Elli defa enjektör değişmiştir kesin. :D
Sunpet Opet in sirketi yanilmiyorsam, sadece daha kucuk yerlesim yerlerine bu isimle giriyor diye biliyorum, oyle birsey olabilecegini sanmiyorum.
maxresdefault.jpg

Handmade interior a gel. Kırmızı sana çok yakışıyor yaa.Direksiyonun ayrıntıları offf.İlerde zengin olursam sağ koltuğa @Cenk abi direksiyona @bt abiyi bıraksam.Üstüne profeşinıl bir çekim ekibi ımmah.Bir de alta ingilizce alt yazı direk 2M izlenme
17-11-07-gallery-lexus-interior-10.jpg

Şaka herhalde??????
Her ikisinin de kapi dosemelerinin kalitesine ve ozgunlugune hasta oldum. Aslinda bana da -biraz da fiyat kaynakli :D- itici gelir ama, bunu begendim :D

YARIMCA 2.EL PLAZA TOYOTA SOL DİZELİlan No: 522492835 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...a-2.el-plaza-toyota-sol-dizel-522492835/detay

Arabayı ilgili bilen eden tutan yorumları alabilir miyim acaba ? @DouglasAdams kop gel
Araç hakkında bilgim yok ama benzer ilan olarak sedanı var forumda satılık, ona da bakılabilir. Dijital klima dışında bir farkı yok sanırım.
https://otopark.com/forum/threads/2006-dizel-satilik-corolla.6399/#post-230538

And'ın açmış olduğu Steer adlı sitede Reviews'ler tamamen üyelerin yazmış olduğu şeyler değil mi ? M5 için mesela and ismi geçiyor, başka araç içinse başka bir kullanıcının.
Evet. Sitenin çalışma mantığı bu şekilde olacak anladığım kadarıyla
Yani tek bir kişiye bağlı kalmaktansa araç kullanıcıları kendi degerlendirmelerini vs yazacak

Son düzenleme:
@Mehmet @bt @alfhonso @Bedirhan teşekkür ederim bu ara foruma pek giremedim görmemişim, sonra And abinin yeni girişim olaylarını görünce aklıma geldi foruma anca bakabildim :)
Forum ahalisi bu arada aylardır her türlü otomobile uzağım üniversite için İstanbul'a geldiğimden beri elime direksiyon değmedi ben de dersler falan haliyle ne foruma bakabildim ne başka bişey hala iyi eğleniyor musunuz :) Geyik başlığından anladığım kadarıyla evet...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...