Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hic demeyim, ayip olmasin :D
bu arada yaz-sonbahar doneminde bi ara benim sehirici tuketim 16-17 nin altina dusmedi (normalde 15 ti), dedim noluyo !!
gecen ay 14 leri bile gordum rahatladim :D, sanirim gecmis donemde biraz daha yogun trafikte kalmisim, cunku istanbul icinde bile otobana cikinca tuketim direk dusuyor.
Bu arada senin tuketimin yukselmesi ile alakali acaba son donemde daha kalabalik yolculuk ediyor olabilir misin?
Yada son ihtimal, benzin fiyatlari yukseldiginden :p
abı coluk tombalak yok kı :D valla benzın fıyatlarıda ne kadar yukselırse yukselsın arabanın aldıgı lıtre bellı ama cozemedım konuyu aklıma takıldı :D
yanı 2 3 sene once kadıkoyden doldurmustum depoyu bodruma gıttım 650 yazmıssa baslangıcta uzun yol vs gıderek yukselmıstı o ayrı mesele. sımdı de dusuk yazdı dedım yazık unutmus fullenmeyı yukselır dedım yok tersıne azaldı ılgınc bır durum

valla benım sıkıstırdıgım zaman 15 lere cıkıyor :D yokuslar efsane bende anlık 45 50 yazdıgı cok oluyor ceyhunun kalbıne ınmıstı ılk gordugunde :D

eyvallah haftasonu servise bir uğrayıp sorayım, bujiyi çıkarıp anlayan birisi baksa anlayabilir mi @bt @saracer
Bazi durumlarda evet, yag bulasmis olabilir ki (aklima getirmek bile istemem), kurum baglamis veya bazi pislikler yapismis olabilir, icerden catlak olabilir (disardan anlayamazsin).
Arabada soguk havalarda zor calisma gibi bir durum varsa, yakiti veya performansi eskisi gibi degilse degistirmeni oneririm.

Bazi durumlarda evet, yag bulasmis olabilir ki (aklima getirmek bile istemem), kurum baglamis veya bazi pislikler yapismis olabilir, icerden catlak olabilir (disardan anlayamazsin).
Arabada soguk havalarda zor calisma gibi bir durum varsa, yakiti veya performansi eskisi gibi degilse degistirmeni oneririm.
direk çalışıyor ama ısınana kadar düşük devirde sarsılıyor

Canim sikilinca bu program ile oynuyom. Saat kacta orda olmak istedigimi seciyom.
Bana kacta yola cikcagimi, kac para benzin yakacagimi, kac ortalama hiz ile gitcegimi. Otoyol ucretlerimi hepsini soyluyo.. hatta muhtelen trafik yoğunluğunu da hesapliyo. Keşke daha once bilseydim...
Screenshot_2018-02-15-22-35-24-444_com.easyroute.png

Valla her gecen mazdaya bakiyom. 2010 mazda sedanmi diye. Ama hep hb kasa.
valla gecen yıkamacıda sıte kurucularından bırıne denk geldım eskılerdenmıs sınan ın arkadasıymıs abı falan bı clıo geldı beyaz baktım otopark.com stıcker bayada konustuk sagolsun cok ıyı bır ınsandı ınsallah gene denk gelırım onunla.
valla ben i10 kesıyorum goremedım bende arkada bı yazı vardı gozum tanır zaten gorsem.
sahıl yoluna yolum cok sık dusuyor fume mazda gordunmu abı benım olma ıhtımalım cok yuksek zaten ılgınc nasıl olmadıysa

direk çalışıyor ama ısınana kadar düşük devirde sarsılıyor
Araba BMW 1.16 ydi dimi? LPG fln da yok sanirim, onlarda cok ****************** oluyor cunku yakit rolanti ayarindan kaynakli.
Sarsinti sebebi bujideki catlak olabilir, enjektorlerde pislik olabilir, yakit pompasi/filtresi yada hararet musurunde problem olabilir,
sen en iyisi arabayi sat :P

Araba BMW 1.16 ydi dimi? LPG fln da yok sanirim, onlarda cok ****************** oluyor cunku yakit rolanti ayarindan kaynakli.
Sarsinti sebebi bujideki catlak olabilir, enjektorlerde pislik olabilir, yakit pompasi/filtresi yada hararet musurunde problem olabilir,
sen en iyisi arabayi sat :p
bana neden boyle tavsıyeler yok ! :D belkı benımde neydı o musurde problem var yada yakıt pompamda :D

sen en iyisi arabayi sat :p

Yarin sabah 07:28 de yola cikicam. Kadikoy istikametinde d100 gidicem.
Yakit 4.55 tl yaziyor ama sen bakma. Bana ozel..
Screenshot_2018-02-15-22-53-19-020_com.easyroute.png

Ben de hiç anlamam valla butce ayırmam lazım da ne kadar ayircam bilmiyom

Ben daha yeni geçtim bu süreçten.
3300'e çıksam Monster Abra a5 almaya niyetlenmiştim.
2400 küsura Lenovo ip320'nin bu modelini aldım. Bu fiyata GeForce 940mx grafik işlemcisi, intel core i5 işlemci, 8 gb ram, 1tb hdd gayet iyi dedi bir arkadaş. Araştırdım bende, diğer markalarda 940mx 'i vermiyorlar bu fiyata 3000 bini buluyor. Marka hassasiyetin yoksa incelemeni öneririm. 2,5 haftadır kullanıyorum gerçi çok yeni daha. İnternette hakkında şikayetler var ama her markada olabiliyor diye düşünenlerdenim ben. Çevremde HP laptop alıp daha ilk ayında hdd sorunu yaşayan da oldu. Toshiba'nın toshiba olduğu zamanlarda laptop alıp, laptopunu stabil hâlde bir türlü kullanamayan da oldu. Türkiye'de pek bilinmeyen fujitsu marka laptop alıp yıllarca sorunsuz kullanan da oldu.

Yarin sabah 07:28 de yola cikicam. Kadikoy istikametinde d100 gidicem.
Yakit 4.55 tl yaziyor ama sen bakma. Bana ozel..
Ekli dosyayı görüntüle 11450

Uygulamanın adı nedir?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...