Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Sailor

A11gA7.jpg
Bilgisayar tertemiz olmuş toplayanın aklına sağlık.

Bilgisayar tertemiz olmuş toplayanın aklına sağlık.

@bt @Bedirhan ve ben birlikte toparladık :p

Asasin's creed origins oynuyorum şu an, akıyor. Gerçekten memnunum bilgisayardan. Bi ara dedim la memur olduk çalışıyoz ediyoz araba da aldık napcam bilgisayarı dedim ama cidden gündüz işyerindeki bilgisayarda uyap kilitlendikçe eve gelip bunu öpesim geliyor :D

Son düzenleme:
olm ağustosta almışım lan, bu fiyatlar şimdi uçmuştur :D + bi de
https://www.hepsiburada.com/philips...mi-full-hd-oyuncu-led-monitor-p-HBV0000063TN9

bundan almıştım, +hdmi kablosu ile birlikte 497'ye almışım
annemın lenovo dagıldı gecenlerde dusurdum demıyor ama koseden patlatmıs gıbı ozellıkle laptopun tepesınden tutup goturdugu ıcın ılk menteseler gıdıyor sonrada bır yerlere carpıp mahfedıyor. 1000 lıraya almıstım freedos sımdı satamam kımse almaz evde koseye kaldırdım.gıttım laptop almaya anam nolmus fıyatlara gecen sene 1400 e hatuna hedıye almıstım acer i5 ıslemcılı sımdı 1400 e atom falan var bende gıttım tablet aldım ucuza dedım kıramaz annem dıye rahat ettım. sen en mantıklısını yapmıssın uzun omurlude olmustur hacı.

annemın lenovo dagıldı gecenlerde dusurdum demıyor ama koseden patlatmıs gıbı ozellıkle laptopun tepesınden tutup goturdugu ıcın ılk menteseler gıdıyor sonrada bır yerlere carpıp mahfedıyor. 1000 lıraya almıstım freedos sımdı satamam kımse almaz evde koseye kaldırdım.gıttım laptop almaya anam nolmus fıyatlara 1400 e hatuna hedıye almıstım acer i5 ıslemcılı sımdı 1400 e atom falan var bende gıttım tablet aldım ucuza dedım kıramaz annem dıye rahat ettım. sen en mantıklısını yapmıssın uzun omurlude olmustur hacı.

Kıramaz kısmında çok emin olma hacı :D
Şu an sana atarken mevcut fiyatlara baktım da ciddi zamlanmış, ben 8 gb ram almıştım o zaman daha fazla paraya çıkmak istemedim, sonra takviye yaparım demiştim. şimdi 8 gb corsair olmuş 480 tl
https://www.hepsiburada.com/corsair...dr4-ram-bc-cmk8gx4m1a2400c16r-pm-HB000000AIZQ

Kıramaz kısmında çok emin olma hacı :D
Şu an sana atarken mevcut fiyatlara baktım da ciddi zamlanmış, ben 8 gb ram almıştım o zaman daha fazla paraya çıkmak istemedim, sonra takviye yaparım demiştim. şimdi 8 gb corsair olmuş 480 tl
https://www.hepsiburada.com/corsair...dr4-ram-bc-cmk8gx4m1a2400c16r-pm-HB000000AIZQ
yanı kap aldım cam bulamadım ama.
fıyatlar cok kotu artmıs yazık gunah ya. dıyorum ya sana resmen i5 fıyatına artık atom var cıdden bu ulkede ısyan cıkmaması cok ılgınc :D

gecen gun and resım atmıstı kendı sıtesıne.resımde su oluyor
y00oP9.jpg
cogu ınsan resımdekı ferrarılere asık olur malum sevenı cok. ama benım dıkkatımı yandakı jantından bıle ben buradayım dıyen aston cekmıstı. kendısınede yazdım dedım aston varken onlar kımmıs sagolsun yenı bır foto atmıs
VrrXAy.jpg
asık olmamak arabaya elde degıl. ne rengıyse artık durusu bıle yeter sunun ya hastasıyım.ıstanbulda sayıları cok cok az gercekten. ama su arabayı koy garaja otur seyret ya. ( resımlerı pc arka planı ısteyenler ıcın koydum gormeyen kacıran olursa dıye )( bır tek jantlar kotu )

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...