Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gecen gun and resım atmıstı kendı sıtesıne.resımde su oluyor
y00oP9.jpg
cogu ınsan resımdekı ferrarılere asık olur malum sevenı cok. ama benım dıkkatımı yandakı jantından bıle ben buradayım dıyen aston cekmıstı. kendısınede yazdım dedım aston varken onlar kımmıs sagolsun yenı bır foto atmıs
VrrXAy.jpg
asık olmamak arabaya elde degıl. ne rengıyse artık durusu bıle yeter sunun ya hastasıyım.ıstanbulda sayıları cok cok az gercekten. ama su arabayı koy garaja otur seyret ya. ( resımlerı pc arka planı ısteyenler ıcın koydum gormeyen kacıran olursa dıye )( bır tek jantlar kotu )
Astonlar çok karizmatik makineler.. Hem görünüşleri hem de sürüşleri çok yırtıcı. Ehli araçlar değiller.

vallahı ben degılım benım laptop da acılmasında sıkıntı yasıyordu 2 buyuk guncelleme aldı anca duzeldı.

Windows 10 insider sürümleri alıyorum, son güncellemeden sonra bi defa böyle açılmamazlık yaptı ama bi haftdır sıkıntı yoktu. İçim yanıyor şu an, assasins creed origins 31. Seviyedeydim gitti save

Windows 10 insider sürümleri alıyorum, son güncellemeden sonra bi defa böyle açılmamazlık yaptı ama bi haftdır sıkıntı yoktu. İçim yanıyor şu an, assasins creed origins 31. Seviyedeydim gitti save
bu uzdu ınsallah kurtarırsın dıyecem ama bılmıyorum ne nedır nasıl yapılır ınsıder nedır onu bıle bılmedıgımden

Kamuflajli i20 bizim dershanenin kapisina cekmis , derse zor yetistim ama tenefuste yakalarsam soyup sogana cevirecem . magazinlere yayacam . @sinan sizede satabilirim iban no atayim mi ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dershaneler kapatılmadı mı? Korsan dershaneye mi gidiyorsun ? :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...