Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Berkin in yerine kim gelecek sorusunu en çok merak edenim belki de emin ol hacı :)
yerıne kım gelırse gelsın cok buyuk degısımlerın olacagını dusunmuyorum sonucta sıte altyapısı olarak zaten sorunsuzduk . sınanın veya baskalarının veya bızlerın sıtenın uzerıne dusmesı lazım. veya bızlerde herseyı toplayıp kapatcaz youtube ınstagram vs den yurumeye devam edecekler hayırlısı

images

Kamuflajli i20 bizim dershanenin kapisina cekmis , derse zor yetistim ama tenefuste yakalarsam soyup sogana cevirecem . magazinlere yayacam . @sinan sizede satabilirim iban no atayim mi ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O kadar merak ediyosan gel bizim otoparkta her akşam var komşu hyundaide çalışıyor :D

1,0 atmosferik prematüre bir motora sahip lpg takılı bir a segmentin 40.000 ₺ değeri mi yoksa İstanbul trafiği mi sıkıcı? Cevap veriyorum kapışırlar.. Burada herkes gibi ben de istediğim yorumu yaparım kurallar dahilinde.Neyse optimusu mu özledim İzmir'e gidip sahilde yarım camlar açık müziğimi dinleyip sahilde araba kullanmak istiyorum.

Gideyim de marketten meyveli yoğurt alayım sonra dersimin başına oturmaya hızlıca evime gideyim.Çünkü arabam var #iticilik #dikkatealmayınız

Reklam yapmak gibi olmasın ama belediyemizim ücretsiz dershanesi .

Sene basinda bir sınav ile alıyorlar , yani herkes giremiyor . 9-10-11-12 ve mezun olarak ogrenciler ayriliyor . Kocaeli genelinde yanlis hatirlamuyorsam 5 şubesi var .

ogretmenleri çok donanımlı , alaninda uzman kişiler .

Ogrenciler icin hersey düşünülmüş , cay-pogaca-açma-simit-su sınırsız ve ücretsiz .

Bilgisayar kütüphanesi var , içinde her türlü kitap olan oldukça geniş bir kutuphanesi var . Öğrenciler için spor salonu var . Sıra gecesi - toplanti tarzi toplantilar icin hazirlanmis minderli sedirli oldukça büyük salonu var . Ayrica 100kisi kapasiteli konferans salonu var , güvenligi var .
kisacasi öğrenciler için herşey düşünülmüş :)

Kocaeli büyükşehir belediyesi bu konuda birçok oduller aldi , diger belediyelere de öncülük etti .
Arastirmak isteyen olursa ismi " Akademi Lise " .

Ayrica en onemlisi geçtiğimiz sene ogrencilerin %87'si 4yillik bir universiteye yerlesti .

Son düzenleme:
1,0 atmosferik prematüre bir motora sahip lpg takılı bir a segmentin 40.000 ₺ değeri mi yoksa İstanbul trafiği mi sıkıcı? Cevap veriyorum kapışırlar.. Burada herkes gibi ben de istediğim yorumu yaparım kurallar dahilinde.Neyse optimusu mu özledim İzmir'e gidip sahilde yarım camlar açık müziğimi dinleyip sahilde araba kullanmak istiyorum.

Sarıyer’de Alfa team Türkiye buluşması var dünyanın alfayı gitti, sen de git bi gözün gönlün açılsın :p

Reklam yapmak gibi olmasin ama belediyemizin ücretsiz dershanesi .

Sene başında yapilan bir sinav ile aliyorlar .

İnternet baglantisi zayif oldugundan sikinti oldu silinebilir hu mesaj

Son düzenleme:
Reklam yapmak gibi olmasın ama belediyemizim ücretsiz dershanesi .

Sene basinda bir sınav ile alıyorlar , yani herkes giremiyor . 9-10-11-12 ve mezun olarak ogrenciler ayriliyor . Kocaeli genelinde yanlis hatirlamuyorsam 5 şubesi var .

ogretmenleri çok donanımlı , alaninda uzman kişiler .

Ogrenciler icin hersey düşünülmüş , cay-pogaca-açma-simit-su sınırsız ve ücretsiz .

Bilgisayar kütüphanesi var , içinde her türlü kitap olan oldukça geniş bir kutuphanesi var . Öğrenciler için spor salonu var . Sıra gecesi - toplanti tarzi toplantilar icin hazirlanmis minderli sedirli oldukça büyük salonu var . Ayrica 100kisi kapasiteli konferans salonu var , güvenligi var .
kisacasi öğrenciler için herşey düşünülmüş :)

Kocaeli büyükşehir belediyesi bu konuda birçok oduller aldi , diger belediyelere de öncülük etti .
Arastirmak isteyen olursa ismi " Akademi Lise " .

Böyle bi hizmet varsa eğer reklam yapmak gibisin yok reklamını yap zaten, bugüne kadar yapmamış olman hata. Dershaneler öğrencilerin eğitim hayatını mahvediyor daha da zorlaştırıyor tatil günlerinde evlerinde aileleriyle dinlenmelerini engelliyor sözleriyle kapatılmıştı o geldi aklıma sadece :)

Böyle bi hizmet varsa eğer reklam yapmak gibisin yok reklamını yap zaten, bugüne kadar yapmamış olman hata. Dershaneler öğrencilerin eğitim hayatını mahvediyor daha da zorlaştırıyor tatil günlerinde evlerinde aileleriyle dinlenmelerini engelliyor sözleriyle kapatılmıştı o geldi aklıma sadece :)
Onuda düşünmüşler , ders saatleri donüşümlü . Cmt sabah gittiysen pazar öğleden sonra giduyorsun falan ama yinede dinlenmemizi engelliyor !!! :D [emoji16]

Onuda düşünmüşler , ders saatleri donüşümlü . Cmt sabah gittiysen pazar öğleden sonra giduyorsun falan ama yinede dinlenmemizi engelliyor !!! :D [emoji16]

Hayatımın en kötü dönemleri orta okul + lise yıllarımdı. Bu ülkenin eğitim sisteminden nefret ettirir, insanı yaşadığına pişman eder. Evine ekmek götürmek zorunda olan bir babadan bile daha fazla çalışıp durursun. Sabahın köründen akşam karanlığına kadar okulda dur. Sonra eve gel ders çalış, özel hoca varsa peşine gelsin, hafta sonu olunca dershaneye git sonra yine okula git. Küçücük yaşta çocuklar ev geçindiriyor gibi ağır bir programın altında ezilip duruyorlar. Sosyal yaşam yok, her şey makine gibi kısıtlı programlı, vakit yok, hiç bir şey yok. Bir daha dünyaya gelsem yaşamak istemeyeceğim tek dönemim okul yıllarımdı. Hiç bitmeyecek gibi geliyordu ama çok şükür bitti. Allah geride kalanlara sabır versin. Bitince rahatlıyor insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...