Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sarj ediliyormu diye baktim girisi bos allahim gercekten ilginc ya
vjjNR4.jpg

Abi ekranı çalışıyor mu ? raspberry pi 3 de kullanmak için ekran arıyorduk bilmiyorum gerçi uyar mı.
Raspberry pi için ekran girişi sadece hdmi'dan değil mi? Ben son bıraktığımda öyleydi en azından :)
Laptop ekranlarının girişleri ince bişey...

Her neyse, senin bu soruyu görünce biraz araştırdım. Şöyle bir olay varmış :) HDMI girişlisi sizin işinizi görür.
https://www.donanimhaber.com/monito...tu-bilgisayarinizi-2-monitor-yapin-video.htm?

Arkadaslad su model bir laptopu hibe ediyorum. Durumu oldukca kotu para edecegini dusunmuyorum. Hard diski falan kendime aldimda pil mil isteyen olursa solesin
VrrQlR.jpg

Kaptan yavaşlığından sikayetciysen ucuzundan ssd alıp takabilirdin üstündeki harddiski taşınabilir hale getirip resim , müzik ne varsa o tür şeyler için kullanabilirdin.. ben 8 yıllık bilgisayarıma ssd alıp taktim dediğim şekilde yaptım 1.5 dakikada acılan bilgisayar 12 saniyede filan aciliyor.. 500 gblik hardiskide harici olarak kullaniyorum..

Raspberry pi için ekran girişi sadece hdmi'dan değil mi? Ben son bıraktığımda öyleydi en azından :)
Laptop ekranlarının girişleri ince bişey...

Her neyse, senin bu soruyu görünce biraz araştırdım. Şöyle bir olay varmış :) HDMI girişlisi sizin işinizi görür.
https://www.donanimhaber.com/monito...tu-bilgisayarinizi-2-monitor-yapin-video.htm?
Geçen gün bir arkadaş söylemişti bir dönüştürücü aparat varmış onunla bağlanabiliyormuş. Ama tamda derinlice araştırmadık. Senin attığın videodaki gibi olur büyük ihtimal abi.

Kaptan yavaşlığından sikayetciysen ucuzundan ssd alıp takabilirdin üstündeki harddiski taşınabilir hale getirip resim , müzik ne varsa o tür şeyler için kullanabilirdin.. ben 8 yıllık bilgisayarıma ssd alıp taktim dediğim şekilde yaptım 1.5 dakikada acılan bilgisayar 12 saniyede filan aciliyor.. 500 gblik hardiskide harici olarak kullaniyorum..
Yok yav bu annemin.bende 16 ramli canavar var hali hazirda

Geçen gün bir arkadaş söylemişti bir dönüştürücü aparat varmış onunla bağlanabiliyormuş. Ama tamda derinlice araştırmadık. Senin attığın videodaki gibi olur büyük ihtimal abi.
Tabii ki olacak. Bi kere ben atıyorum videoyu :D:D
Ya o değil de, bu aletle monitörsüz all-in-one kasa yapılır ha. Kasayı yan yüzeyi yüzümüze bakacak şekilde masaya koyup bu paneli de kasanın yan paneline sabitlesek al sana enine azıcık geniş all in one :D

Tabii ki olacak. Bi kere ben atıyorum videoyu :D:D
Ya o değil de, bu aletle monitörsüz all-in-one kasa yapılır ha. Kasayı yan yüzeyi yüzümüze bakacak şekilde masaya koyup bu paneli de kasanın yan paneline sabitlesek al sana enine azıcık geniş all in one :D
Yapılabilecek şey çok fazla. Al televizyona tak akıllı tv olsun:D Şimdi raspberryi ve arduinoyu kullanarak görüntü işletip otonom bir araba yapmak için bilgi topluyoruz. Yapabilirsek eğer bir yarışma var ona katılıcaz.

Yapılabilecek şey çok fazla. Al televizyona tak akıllı tv olsun:D Şimdi raspberryi ve arduinoyu kullanarak görüntü işletip otonom bir araba yapmak için bilgi topluyoruz. Yapabilirsek eğer bir yarışma var ona katılıcaz.
Hey masallah. Ben baktim ekrana soketi yok galiba laptopun bi denerim yarin bir sekilde olursa solim

Dur hocam dur daha Cenk Tosun'un acısı taze bizde. :'(
Tosun gitti ama love geldi hocam. Çok iyi oyuncu bence. Eğer düzenli forma şansı bulursa ortalığın tozunu atar o eleman. Bizde öyle bir şey yok ki Ndiaye gitti kaldık bizim kör topallara.

Eyvallah alali cok oldu zatende annem ne kullancak ona basit lenovo aldiydim 1 senede parcalamis sagolsun :D
Gerci 16 falan diyoruzda telefonlarda artik 8 ler var ya gecen bir yerde okudum 10 lu olanlarin patentleri alinmis diyorlardi bir yerden sonra sanirim telefonlar iyice pclerle yarisacak

Kullanılabilirliği kişiden kişiye göre değişiyor aslında.. 16 gb kötü sayılmaz hala 4 gb olan laptoplar var sıfır olarak satilan .. telefonlarda da ram olayı işlemcilerle beraber çok gelişti ancak pc lerle aynı şekilde yarışacağını sanmıyorum .. :rolleyes::) he şöyle bir durumda var teknolojiye dur diyemiyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...