Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yuvarlak soyleyeyim dedim yok arkadas aninda pat diye cevap geldi.
Aslinda o kadar abarttigim gibi degil tabiki. Gecen yol bos sayilirdi hiz sabitleyiciye taktim 4.5 yakti. Sonra dur kalk trafige girdim bi 20 dk aninda yakmaya basladi 9 10
Yok abi ben emin olmak için sordum :D
Bu arada geçen full şehiriçi caddy 10 yaktı, direksiyonu ısırarak ağladım :D :D

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Uzun yolda inanilmaz ekonomi kasarimda sehir icinde yok ya. Birde artik son zamanlarda basiyorum ara ara. Madem yakacak hakkini vereyim diyorum bu seferde oluyor 12 ayarim yok valla
bizimki de bu aralar site içi kullanıldıgı için 5.8 - 5.9 yakıyor biraz daha basarsan 6.1 - 6.2 ama dizelde ben şunu sevmiyorum
soguk havada araba biraz kasıyor daha zorlanıyor da gitmiyor gibi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
bizimki de bu aralar site içi kullanıldıgı için 5.8 - 5.9 yakıyor biraz daha basarsan 6.1 - 6.2 ama dizelde ben şunu sevmiyorum
soguk havada araba biraz kasıyor daha zorlanıyor gibi
Valla abi benim klasik ya. Bi cold start basliyor gurul gurul 2 bin devirden 40 50 saniye geciyor devir dusuyor soguk isareti sondumu devam

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Valla abi benim klasik ya. Bi cold start basliyor gurul gurul 2 bin devirden 40 50 saniye geciyor devir dusuyor soguk isareti sondumu devam
Benzinliler güzel ya neredeyse beklemeye bile gerek yok motor biraz ısınsın diye
sorun çıkarma olasılıgı daha düşük
atmosferikler için
herkesin bildigi şeyler işte:)

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Motor sicakligida yok yagda yok o yuzden temiz yapmislar :D
bugün kısa mesafe bir yere gitmemiz gerekti ya bir çalıştırdım gürül gürül dizel sesi 10 dakika sonra filan normale döndü tabi motor yeni ısındı
sogukta bu huyunu sevmiyorum tamam az yakıyor filan diyoruz ama
ama sorunsuz motor neyse ki dci üniteler

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,923
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Prof. Unvanını kim ve nasıl verdi çok merak ediyorum ama adam haklı yahu Hz. Nuh'ta cep telefonu ile iletişime geçmişti :mad:

Prof. Ebubekir Sofuoğlu :Google'ı kullanan ve icat eden Sultan Abdülhamit'tir.

https://twitter.com/t24comtr/status/966552273571721216
Abdülhamit'in kerhanelerin ticarethane haline getirilmesine, ilk kez rakı, bira fabrikalarının kurulmasına ön ayak olduğu gerçeğini saklayıp böyle salak saçma iddialar ortaya atmak da ayrı bir komik oluyor. Kerhaneleri yasallaştırır, fuhuşa teşvik eder, içki fabrikaları kurdurur, kendisi de rom içer ama müslüman. Atatürk dinsiz, Abdülhamit müslüman. İçki içmesinin benim açımdan hiç bir önemi yok da mevzu Atatürk olunca sallayanlar, bunlara gelince iftira diyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,923
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Autocar ilginç bir iddia ortaya atmış. 2020 yılında üretilmesi beklenen Mk4 Focus Rs'in hafif hibrid teknolojisiyle üretileceğini söylemiş. 400 hp ve 570 nm küsür torkuyla beraber yeni nesil 10 ileri tam otomatik şanzıman ya da çift kavrama ile piyasaya sürülebileceğini iddia etmiş.
qGd4oV.png

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,063
7
51,438
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Yine buralarda yakıt muhabbeti dönmüş. Evet, acımız taze.
220₺ benzin
39.72 lt
630 km menzil
%50 klimalı kullanımla, %20 sağlam gazlamayla ortalama tüketim 6.3 lt/100km

Akşam son dk sinemaya çağırdılar, yolların boş olduğu bir saatte yardırdım gittim, avm otoparkında park ederken benzin ışığı yandı, gözümün önünde ibre oynadı 15 dk.da:oops: Bu akşam en az 15 ortalamayla yaktırmışımdır.:(

OIsun, geç gireceğim sinemada patlamış mısır yemek yerine vaktinde gidip aç oturdum. Adrenaline değdi en azından :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yine buralarda yakıt muhabbeti dönmüş. Evet, acımız taze.
220₺ benzin
39.72 lt
630 km menzil
%50 klimalı kullanımla, %20 sağlam gazlamayla ortalama tüketim 6.3 lt/100km

Akşam son dk sinemaya çağırdılar, yolların boş olduğu bir saatte yardırdım gittim, avm otoparkında park ederken benzin ışığı yandı, gözümün önünde ibre oynadı 15 dk.da:oops: Bu akşam en az 15 ortalamayla yaktırmışımdır.:(

OIsun, geç gireceğim sinemada patlamış mısır yemek yerine vaktinde gidip aç oturdum. Adrenaline değdi en azından :D

e rakam çok iyi :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım