Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bu kasalar fenadır. Ben 1.4tsi 170hp GT modeline binmiştim. Şanzıman şimdikiler gibi değildi, GTI'da muhtemelen daha da sağlam şanzıman kullanılmıştır. Yalnız koltuk ve direksiyon derileri düşündürdü. Acaba km'si mi düşürüldü yoksa güneşten sakınılmadı filan da ondan mı aşındı... Bana alırsanız her türlü binerim :D
Abi golf 5 lerin hastalığı bunlar, bana da ondan dolayı gibi geldi. Cam kumandaları, koltuklar falan çok çabuk eskir.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Paddock Detailinge gitmeyi düşünüyorum. Gelmek isteyen olur mu? Daha tam zamanı belirlemedim ama gideceğim.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,069
6,952
5,020
github.com
Marka
BMW

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Arabanın kondisyonu baya güzel gözüküyor. Derilerin durumu filan bu yaştaki bir araba için çok iyi durumda. O para verilir mi derseniz bence Golf 5 lerin standart 1.6 versiyonları dahil gereğinden çok pahalı. 86 bin TL lere çok çok çok daha iyi alternatifi var.
78-80 arası bir şey olmalı bence de. Peki alternatif ne var? Otomatik arıyorum bu arada :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,069
6,952
5,020
github.com
Marka
BMW
78-80 arası bir şey olmalı bence de. Peki alternatif ne var? Otomatik arıyorum bu arada :)
Sizin tercihlerinizi bilmediğim için bir şey söylemem doğru olmaz. 80 bin lira seviyesinde ben tercihimi E36 M3'ten yana kullanırdım. Bana göre günlük kullanımda otomatik kesinlikle tercihim ama gazlamak için bir araba alıyorsam kesinlikle tercihim manuel olurdu. Ama tabi bu benim görüşüm. Otomatikçilere saygım sonsuz :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Sizin tercihlerinizi bilmediğim için bir şey söylemem doğru olmaz. 80 bin lira seviyesinde ben tercihimi E36 M3'ten yana kullanırdım. Bana göre günlük kullanımda otomatik kesinlikle tercihim ama gazlamak için bir araba alıyorsam kesinlikle tercihim manuel olurdu. Ama tabi bu benim görüşüm. Otomatikçilere saygım sonsuz :)

Eğer evin 2 aracı olsaydı ve o da sürüş odaklı olsaydı bende direk manuel düşünürüm ama günlük kullanım için otomatik olsun istiyorum. Zaten hothatch ve warmhatch lerin olayı da bu aslında günlük kullanışlılığı sürüş keyfi ile birleştirmesi :) Bu fiyat bandında her türlü c sınıfı hızlı otomatik araba önerisine açığım ayrıca :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım