Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Yok abi artık japonluğunu geçtim piyasa ne hale gelmiş geçen sene bu zamanlar 36 ediyordular.
Millet sapıttı sapıttı, 2013 golflere 100 bin fiyat çekiyorlar, b sınıfı temiz bi araba bakayım dersen 60 bini gözden çıkarman lazım. Artık 2.elde değer kaybı falan yok 1 sene önce 80 e sıfır aldığın arabayı 2. el 100e koy sırıtmıyor.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
@Bedirhan @maximaorhan
Panpalar silahlarda biraz eskileri de deneyim derim;)
IMG-20170503-WA0019.jpg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
geçenlerde baldız adayının arabası muayeneden kaldı ve ilk defa böyle birşey gördüm.sinyal ampülünün rengi solduğu için ve sonradan takılma spoilerin üstündeki fren ledi yanmadığı için ağır kusur yazmışlar.bu sebeplerden kalan duydunuzmu hiç yav
Sinyal renginden kalıyor ama beni bırakmamalarına şaşırmıştım. Ampuller beyaza dönüyor artık.
Eğer standart şekilde arka camın içinde veya bagaj kapağında görünür ve aktif bir 3. stop lambası yoksa spoiler üstündeki fren led'i geçerli hale gelir. Eğer böyle değilse keyfi bir uygulama olmuş.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Gülenler bilmiyormuş abi. Ben her zaman farları kapalı çalıştırırım. Stop ederken de farları kaparım. Otomatikse önce boşa alır el frenini çeker sonra p ye alıp stop ederim. Manuelse de ayağım debriyajda olur frene basarım el frenini çekerim vitese takar öyle stop ederim. Bunlara dikkat etmek lazım zaten hep eski arabalar kullanıyoruz :D
Kalabalık aracın içinde araç sahibi arkadaşa "kuru havada sileceği çalıştırma, silecek motoru bozulur" dediğimde bana gülen arkadaşlardan gelecek haberleri sabırla bekliyorum. Arkadaş "yok yaw abartıyorsun" dedi geçti ama dalga geçen bazı arkadaşlarda da binlerce lira masraf ettikleri eski arabaları var. Pusuda bekliyorum :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Gunaydin beyler
arkadaşım aracına park halindeyken ehliyetsiz ve alkollü bir sürücü çarptı ve arabada nerdeyse 10 bin tl masraf açtı ve dün elimize tutanak ulaştı %75 bizim oğlan suçlu çıkmış yanlış park etti diye. Lan karşı taraf hem ehliyetsiz hem alkollü adamların sucu %25 nalet olsun böyle sisteme adalete sigortacılık sisteme
Nasıl 75 siz suçlusunuz? Sadece ehliyetsiz olması bile %100 onu suçlu yapmazmı?
Biraz gec kalmisim ama :D bildigim kadariyla herkesin hatasi karsidakinden bagimsiz 100 uzerinden degerlendiriliyor. Yani arkadasin %75 almis, ok. Ama bu karsi tarafin hatasinin %25 oldugu anlamina gelmiyor. O kesinlikle %100 almistir. Ama odeme kismi nasil olur orasini bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım