Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Bunu çekip karşındaki adama atana kadar ohoo delik deşik olursun bırak bu işleri yıl oldu 2017 ateşli silah kullanmayan köylüdür
Reis senin amaç farklıymış:D ben hobi amaçlı dediydim.Böyle bişey verelim sana:D
images (1).jpg

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Beyler aramızda Japon sorunsuzdur odur budur diyenler var.İyi misiniz donanım yok da ondan bozulmuyor ''no donanım no problem''

Motor veya şanzıman donanım mıdır? Geçmişten bu yana ailemde olan her araçta ufak tefek bir şeyler oldu Volkswagen olsun Opel olsun Peugeot olsun hatta Mercedes'te bile, ama Honda ve Toyota'da yürütmeye engel bir sorunla karşılaşmadık. Benim yaris'te yaşadığım sorun (koltukta gıcırdama, bahsetmiştim) fabrikasyondu, garantiden koltuk iskeleti değişti, sorun bitti. Yine başka bir Toyota'da da yan ayna otomatiği bozulmuştu, o da muhtemelen park hâlindeyken yandan geçen bir araç vurduğu içindir, ayna açılıp belli bir yerde durması gerekirken ters dönene kadar durmuyordu.

Benim düşünceme göre arabanın triminde sorun olabilir, donanımında sorun olabilir hepsine kabul, halledilir ama durduk yere yürüten bir parçasında sorun olmamalı. Otobanda 120 ile giderken, herhangi bir sıkıştırma vs. yokken sağa çek servisi ara diyormuş ya, demeyecek.

Kimisi içinde o kabul edilebilir, koltuk ısıtmasının veya hız sabitlemenin olmaması kabul edilemez olabilir, herkesin beklentisi farklı bir şey diyemem, demeye hakkımda yok zaten, haddime değil. Ama Türkiye'deki şu "benim kullandığım çok iyi, diğerlerini tercih herkes gerizekalı, siz ne anlarsınız" zihniyeti nefretlik. Bırakın kim ne istiyorsa alsın arkadaş.

Senin o mesajının gerçek duygun olmadığını biliyorum, sana hitaben yazmadım. Genel bir düşünce aktarımı. Ara ara yazıyorum böyle, o nefretlik dediğim düşünceye sahip arkadaşlar okursa belki düzelme eğilimine girerler.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Gunaydin beyler

Biraz gec kalmisim ama :D bildigim kadariyla herkesin hatasi karsidakinden bagimsiz 100 uzerinden degerlendiriliyor. Yani arkadasin %75 almis, ok. Ama bu karsi tarafin hatasinin %25 oldugu anlamina gelmiyor. O kesinlikle %100 almistir. Ama odeme kismi nasil olur orasini bilmiyorum.
Abi tutanakta karşı taraf direkt 25 hatalı yazıyor bizede 75 yazmışlar korkum adamın arabasıda bizim kaskodan yapılcak bu şekilde olursa tutanak

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,147
7
51,587
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Doğru sedat peker benim

Bizdeki yumusacik yav yami cok uzun süre oturmadim ama rahatsizlik verir mi uzun yolculukta pek sanmam
Verir verir. Emin ol uzun yolda o tekli koltuklarla aralarında dünya kadar fark oluyor. kadillak kadillak diye dolaşıyorsun da arka koltuklardan hiç haberin yok. Sanırım sen bi abinin yanında şoför olarak çalışıyorsun orhan.:D dispeç mispeç hikaye gibi... bilemedim...
Motor veya şanzıman donanım mıdır? Geçmişten bu yana ailemde olan her araçta ufak tefek bir şeyler oldu Volkswagen olsun Opel olsun Peugeot olsun hatta Mercedes'te bile, ama Honda ve Toyota'da yürütmeye engel bir sorunla karşılaşmadık. Benim yaris'te yaşadığım sorun (koltukta gıcırdama, bahsetmiştim) fabrikasyondu, garantiden koltuk iskeleti değişti, sorun bitti. Yine başka bir Toyota'da da yan ayna otomatiği bozulmuştu, o da muhtemelen park hâlindeyken yandan geçen bir araç vurduğu içindir, ayna açılıp belli bir yerde durması gerekirken ters dönene kadar durmuyordu.

Benim düşünceme göre arabanın triminde sorun olabilir, donanımında sorun olabilir hepsine kabul, halledilir ama durduk yere yürüten bir parçasında sorun olmamalı. Otobanda 120 ile giderken, herhangi bir sıkıştırma vs. yokken sağa çek servisi ara diyormuş ya, demeyecek.

Kimisi içinde o kabul edilebilir, koltuk ısıtmasının veya hız sabitlemenin olmaması kabul edilemez olabilir, herkesin beklentisi farklı bir şey diyemem, demeye hakkımda yok zaten, haddime değil. Ama Türkiye'deki şu "benim kullandığım çok iyi, diğerlerini tercih herkes gerizekalı, siz ne anlarsınız" zihniyeti nefretlik. Bırakın kim ne istiyorsa alsın arkadaş.

Senin o mesajının gerçek duygun olmadığını biliyorum, sana hitaben yazmadım. Genel bir düşünce aktarımı. Ara ara yazıyorum böyle, o nefretlik dediğim düşünceye sahip arkadaşlar okursa belki düzelme eğilimine girerler.
Nefret değil de eleştirel yaklaşım diyelim :rolleyes:

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Verir verir. Emin ol uzun yolda o tekli koltuklarla aralarında dünya kadar fark oluyor. kadillak kadillak diye dolaşıyorsun da arka koltuklardan hiç haberin yok. Sanırım sen bi abinin yanında şoför olarak çalışıyorsun orhan.:D dispeç mispeç hikaye gibi... bilemedim...
Uyyyy gerçekler ortaya çıktı lanet olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım