Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar 2008 model toyota corallanin bir kac parcasina ihtiyac varmis emin oldugunuz kazik olmayan servis varmi onerebileceginiz istanbula yakin

valla çok güzel arabaymış hayırlısı olsun, güle güle kullanın. bende de G kasası var astranın, sanıyorum bir sonraki aracım H kasa astra olucak..
---
bu arada, şu 2jzihtiyar mıdır nedir, troll olmasın bu adam? 3-4 gün önce üye olmuş millete sallıyor falan. ben de yeni üye oldum sayılır ama kimsenin aracına el arabası vs demeyi aklımın ucuna bile getirmedim. petrolhead falan demiş bir de kendine, gülüyorum geçiyorum sadece.
Yahu takılmayın bu kadar kardeşim. Benimki dahil 10 yaşından eski bir sürü arabanın başlığı altında yürüyen tabut diye kötüleyip şimdi eski püskü araba baktığını söyleyen insanlar var bu forumda. Birisi istemeden bir yanlış yapmış, sonra düzeltmeye çalışıp açıklama da yapmış, yanlışın muhatabı uzatmamış, aralarında olay tatlıya bağlanmış. Bu kadar uzatmanın ne alemi var? Etmeyin eylemeyin. Bu forumdan ne uyuz edepsiz insanlar geldi geçti, büyütülebilecek bir sürü olay bu kadar büyütülmedi. Gereksiz yere bir kişiye bu kadar kurulmayın, yapıcı olun.

Yahu takılmayın bu kadar kardeşim. Benimki dahil 10 yaşından eski bir sürü arabanın başlığı altında yürüyen tabut diye kötüleyip şimdi eski püskü araba baktığını söyleyen insanlar var bu forumda. Birisi istemeden bir yanlış yapmış, sonra düzeltmeye çalışıp açıklama da yapmış, yanlışın muhatabı uzatmamış, aralarında olay tatlıya bağlanmış. Bu kadar uzatmanın ne alemi var? Etmeyin eylemeyin. Bu forumdan ne uyuz edepsiz insanlar geldi geçti, büyütülebilecek bir sürü olay bu kadar büyütülmedi. Gereksiz yere bir kişiye bu kadar kurulmayın, yapıcı olun.

Milletin canı sıkılıyor abi :)

abi 11. Viraji nasil bir alisti o, aha dedim pert oldu guzelim golf r, vallahi sk da ne bilek varmis, profesyenelim diyen 10 insandan 9 unu getir, o hareketi yaşasalar pert ederler arabayi. Aracin sahibinin yerinde olsa kufuru basardim :D :D napiyon deli misin sen diye :D vallahi videodan izlerken viraja girmeden once o arabaya curb e girmeden o hizla imkansiz alamaz ooooo ooooovvvv ooof ooof yavas yavas derken gozlerim karardi, aklima 4c nin orada pert olusu geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...