Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında Sinan Koç opsiyonunu ekletmezsen karbon sasili 4c makineye de binsen istenmeyen durumlarla karşılaşırsın
#sinankocopsiyonustandartolsun

İyi geceler herkese, forumda ve sitede birkaç gündür kayıptım. Perşembe akşamı evime hırsız girdi, polis tutanakları eksper incelemesi falan uzun sürünce anca zaman bulup girebildim :) Şanslıyım ki çalışma odasına giremediği için sadece ev arkadaşımın portmantoda unuttuğu cep telefonundan olduk. Allah kimseyi böyle bir duruma düşürmesin.

İyi geceler herkese, forumda ve sitede birkaç gündür kayıptım. Perşembe akşamı evime hırsız girdi, polis tutanakları eksper incelemesi falan uzun sürünce anca zaman bulup girebildim :) Şanslıyım ki çalışma odasına giremediği için sadece ev arkadaşımın portmantoda unuttuğu cep telefonundan olduk. Allah kimseyi böyle bir duruma düşürmesin.

Höhhhh, geçmiş olsun hacım bulunur inşallahh

Geçmiş olsun hocam. Size bir şey olmamış iyi ki.

çok büyük geçmiş olsun. Biz de yaşamıştık çok şükür aynı gün başka bi evde yakalanmışlardı. Ucuz yırttık.

İyi akşamlar ahali bugün neredeyse bütün gün Çapa tıp fakültesindeydim .Fazla bakamadım foruma anca akşam bakabildim.Dun aksam Yasanan bazı tatsizliklar yüzünden canım biraz sıkıldı ve onceden de buna benzer olaylar yasandi açıkçası boş muhabbetler den fazlasıyla sıkıldım ve bu aralar biraz işlerim de yogun oldugundan dolayi foruma ara vermeye karar verdim.Hersey için teşekkür ediyorum beni ve kardeşimi de ailenizden biri gibi gördüğünüz için minnettarim.

Son düzenleme:
Kaza yapan 4c. Videosu var mı bilmiyorum.
9E99FF6C-8CA9-4898-9FEE-465328FD3E4D.jpeg

Testin ilerleyen kısımlarında sürekli esp açıktı noel ağacı gibi yanıp söndü. Aracın sahibine pek ısınamadım ya otopark'ı sevene sempati duyanız.

Keşke arada müzik koyulup kesilmeseydi, daha güzel olurdu. Valla helal olsun.
Aynen akışına bırakılsaydı keşke sonrasında tekrar görüntüsü konabilirdi veya tüm o turu ayrı bir video olarak koysunlar :)

Son düzenleme:
Sinan abi yoldan çıkınca far titredi diye bişey olmuş heralde dereden çıkaramamış o yüzden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...