Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallahi ne diyeceğimi bilemedim. Tamam, bina çok güzel eyvallah ama fiyatı çok pahalı. Bizim evin binası 20 yıllık, ama Zonguldak'ın en merkezi yerinde oturuyoruz. Çoğu merkezi yere yürüme mesafesindeyiz, 130 m2 evimiz var ama 200 bin liraya satarsan öp başına koy. Ordu'da ev fiyatları cidden yükselmiş. Zonguldak'ta da böyle pahalı evler var yeni yapılan ama bunların çoğu dublex deniz manzaralı yeni evler.
Bu binada 8 daire vardı. 2 tanesi yer sahibinde verilecek. 3 tanesi ile binayı yapsa 3 daire kendisine kalır. 500.000 den satsa 1.5 milyon para eder. Hadi diyelim 1 milyon kalsın. Bir yılda böyle kolayca 1 milyon kazandıracak başka iş kolu bilmiyorum.

Kafayi yedi bunlar galiba
dtcf.jpg

Bu binada 8 daire vardı. 2 tanesi yer sahibinde verilecek. 3 tanesi ile binayı yapsa 3 daire kendisine kalır. 500.000 den satsa 1.5 milyon para eder. Hadi diyelim 1 milyon kalsın. Bir yılda böyle kolayca 1 milyon kazandıracak başka iş kolu bilmiyorum.
Haklısın.. Zonguldak'ta da durum aynı. Özellikle üniversite çevresinde son zamanlarda yapılan binaların haddi hesabı yok. Az buçuk parası olan adam bu işlerden anlamasa bile temelden girip binayı yaptırıyor. Alt kısımları dükkan, dairelerin de bir kısmını yer sahibine veriyor. Dükkanları veriyor 10-20 bin lira arası aylık kiradan. Satılan evler de cabası. Bir binayı temelden dikmenin maliyeti ne kadar ki bu kadar yüksek gelirler elde edilebiliyor çok ilginç yani.

Haklısın.. Zonguldak'ta da durum aynı. Özellikle üniversite çevresinde son zamanlarda yapılan binaların haddi hesabı yok. Az buçuk parası olan adam bu işlerden anlamasa bile temelden girip binayı yaptırıyor. Alt kısımları dükkan, dairelerin de bir kısmını yer sahibine veriyor. Dükkanları veriyor 10-20 bin lira arası aylık kiradan. Satılan evler de cabası. Bir binayı temelden dikmenin maliyeti ne kadar ki bu kadar yüksek gelirler elde edilebiliyor çok ilginç yani.
İstanbulda yarida kacanlar cok oluyor ama bu aralar. Adamin cebinde para cok az iken giriyor e fiyatlar patladi evde satamadi e hak hukuk zaten yok kacanlari cok gordum dikkat vallahi

İstanbulda yarida kacanlar cok oluyor ama bu aralar. Adamin cebinde para cok az iken giriyor e fiyatlar patladi evde satamadi e hak hukuk zaten yok kacanlari cok gordum dikkat vallahi
Burada da oldu. Kozlu'da adam 2 bina dikti, paraları aldı ama evleri tamamlayamadan kaçtı. Yazık ev sahipleri evlerinin bir çok yerini kendi ceplerinden ödeyip tamamlattı.

Kilometreden bende şüphelendim fakat Megane 2' lerin iç trimleri çok çabuk dökülüyor. Eğer ciddi bir kilometre düşüşü olsaydı eminim kapı trimlerine varana kadar yıpranmış olurdu araç diye düşünüyorum. Ayrıca kılıfsız hallerini istemeye çalışacağım. Ama haklısınız fiyata göre gerçekten şüpheli denecek kadar az kilometresi.

Haklısınız. Araç çok ters bir yerde, her yere uzak ve hiç gitmediğimiz bir şehir. Hadi almadık diyelim, oraya giderken ettiğimiz masraf bile büyük zarar. Bilmiyorum, buradan veya telefondan ne kadar detay çıkarırsak kâr bizim için.

He birde şu fotoğrafta neden c sütunundan a sütununa kadar macun vurulmuş gibi gri gözüküyor. Işık parlaması mıdır sizce o ?
Ekli dosyayı görüntüle 11699
Muhtemelen arka tampon boyali, o da normaldir
Arabayi fullerken istasyonda bunu dolduruyorlardi. Biri arkadan vincin deposunu, biride ondeki taşiyiciyi dolduruyordu. Ben işim bitti ciktim o hayla mazot cekiyordu.
Ekli dosyayı görüntüle 11700
kendisi 300 ton kapasiteli bir "HAYVAN", cok severim :D

co-pilotluk icin gerek yok :D dikkatli oku
"BiTur sürüş deneyimini pilot koltuğunda yaşamak için B sınıfı ehliyetinizin olması yeterlidir. Ehliyete sahip olmayan kişiler ise Co-pilot koltuğunda bu deneyimden faydalanabilirler."
Bu tecrübe için ehliyete gerek yok de sonra sürmek için gerekli de, bu yaptıkları i.....k değilmi? Biraz çevremiz, arkadaşımız varsa bedavaya da bineriz pahalı arabaların yolcu koltuğuna :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...