Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
20180301_093400-1.jpg
sonunda elektrikli corolla görebildim:Dstickerlarını bulup bizim arabaya da yapıştırsam mı:D

Bu organizasyon sonrası arabanın canına okunmuştur. Daha o arabadan hayır beklemeyin :D
Aaaabii, bu Focus sadece bu iki videodaki aksiyonda aks salıncak amortisör bişey kırmadıysa daha da kaldırıma patlayana kadar sırtı yere gelmez ben söyleyeyim. :D Yeminle rüyama girer bu araba artık. Bu arada bu mavi rengine hep hastaydım ama koyu füme rengi de siyah jantlarla bir başka tehlikeli oluyormuş. :)
Bu kadar ümüğünü sıkmaya motoru altyapısı dayanıyorsa hedef arabalarımda baş sıraya çıkar Focus RS :D Tam benim kalemim. =)

Aaaabii, bu Focus sadece bu iki videodaki aksiyonda aks salıncak amortisör bişey kırmadıysa daha da kaldırıma patlayana kadar sırtı yere gelmez ben söyleyeyim. :D Yeminle rüyama girer bu araba artık. Bu arada bu mavi rengine hep hastaydım ama koyu füme rengi de siyah jantlarla bir başka tehlikeli oluyormuş. :)
Bu kadar ümüğünü sıkmaya motoru altyapısı dayanıyorsa hedef arabalarımda baş sıraya çıkar Focus RS :D Tam benim kalemim. =)
Bayağıdır bu etkinlik devam ediyor. Mustang'ler zemin iyice bozulduğu için, çok çukurlu ve tümsekli olduğu için pek kullanılamaz hale gelmiş. Awd sistemli bir araba şart hale gelmiş benim duyduğum bu yönde. Haliyle takır tukur şekilde gelen herkes focus rs'in tepesine çıkıyor. Muhtemelen bu etkinliğe özel şekilde araç sürekli kontrol altında tutulup izleniyordur bakımı, durumu hakkında. Ama şunları benim focus ile 1-2 kere yapmaya kalksan ne amortisör kalır ne yay kalır. Muhtemelen bu aracın da ömrü oldukça düşmüştür ama elektronik aksamı, diferansiyeli ve süspansiyonları yeterince dayanıklı belli ki :D Bende sırasıyla profil fotoğrafımdaki koyu lacivert rengini - füme tarzı koyu gri rengini - bir de imzamda ve videoda olan açık mavi rengini seviyorum :D

Bu videoda da bayağı zorladılar bu iki aracı. Tabii biri tam anlamıyla rally aracı olduğu için doğal ortamı oluyor. Haliyle daha dayanıklı. Ama focus rs'lere drift mode eklendiğinden beri torture testlerinden çıkamadı :D

Son düzenleme:
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...sursuz-i20-boyasiz-degisensiz-484180692/detay

38.500 dedi son. Motor %100 yazmış, Lpg' li 87 binde bir araç için fazla iyi bir değer değil mi ? Kompresyon sonucunu da isteyeceğim ama alınır gibi duruyor. Ne düşünüyorsunuz fiyat ve araç hakkında ? Boyalı araçlar ile aynı fiyat neredeyse, bir bit yeniği olabilir mi ?

Birde olurda gidersek İzmir' de nereye gösterebiliriz aracı ? Var mı İzmirli arkadaşlar aramızda ?

Benim dediğim şey şu geliş fiyatında mı bişeyler var.ingilterede satılan 1,0 la 1,4tsi arasındaki farktan daha az fark var

Tabiri caizse anlamadığımız şeyler var :) en basitinden avrupadaki dizel ile buradakine bak ya da almanya da passattan istenilen manuel-dsg farkına superbden istenilen manuel-dsg farkına bak sonra bide ülkemize gel bak (aynı vergi diliminde olmasına dikkat et) sonra zaten anlamadığımız şeyi anlayacaksın :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...sursuz-i20-boyasiz-degisensiz-484180692/detay

38.500 dedi son. Motor %100 yazmış, Lpg' li 87 binde bir araç için fazla iyi bir değer değil mi ? Kompresyon sonucunu da isteyeceğim ama alınır gibi duruyor. Ne düşünüyorsunuz fiyat ve araç hakkında ? Boyalı araçlar ile aynı fiyat neredeyse, bir bit yeniği olabilir mi ?

Birde olurda gidersek İzmir' de nereye gösterebiliriz aracı ? Var mı İzmirli arkadaşlar aramızda ?
İzmir oto ekspertiz var alan arkadaşım orada yaptırdı.En son birlikte test sürüşüne çıkartıyor araba sahibi olmadan onda dürüstçe söylüyor arabanın hilesini hurdasını.Youtube a yaz göreceksin

@Renard hocam yaptırdığınız egzozu ne kadara mal ettiniz? Her araca olabiliyor mu yoksa sizin aracınıza özel mi? Muayene de sıkıntı yaratır mı? Ne kadarlık bir güç elde ettiniz? Bilgilendirirseniz memnun olurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...