Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi yine iyisiniz köftehorlar :D
tumblr_inline_nby599AEKW1s32j5f.gif

@Porsche koltuk ısıtma çok önemli. Koltuk ısıtmalı mx-5 çok büyük avanataj sağlar :D he ama arabaya kız düşmez, düşen türleri de çabuk kaçar ona göre hazırlan :D benim araba alacak imkanım olsa karı kıza göre değil kendi zevkime göre alırdım babuş. Özellikle devlet ünisine gidersen arabanın ölüsü bile farklılık katıyor :D senin dersler nasıl hedefler nereler ondan baset jdjfkdkdm :D

Evet beyler, bizim otokoç kampusundeki birmot servisine yeni büyük bir vip servis alanı actılar. Crysler Jeep ve Alfa Romeo araçlarının bakımını yapılacak. Yapacak ustaların hepside tanıdığım bildiğim ustalar. Hepinize hayırlı olsun.

Alın size tam ölücü, öyle ölücü adamki, tırların kamyonların kuyruklarına takıla takıla %13 şarj harcıyarak 51 km yol geldi adam.
Teslanın yol bilgisayarından %25 daha ekonomik intikal etti hayvan. Bizdemi takılsak ne yapsak şu kamyon arkalarına.

Son düzenleme:
@Porsche koltuk ısıtma çok önemli. Koltuk ısıtmalı mx-5 çok büyük avanataj sağlar :D he ama arabaya kız düşmez, düşen türleri de çabuk kaçar ona göre hazırlan :D benim araba alacak imkanım olsa karı kıza göre değil kendi zevkime göre alırdım babuş. Özellikle devlet ünisine gidersen arabanın ölüsü bile farklılık katıyor :D senin dersler nasıl hedefler nereler ondan baset jdjfkdkdm :D
Valla hacı allaha şükür fizik hariç işler tıkırında hedef irlanda inşallah hatta trinity collage ama sıkıntı şu rekabet çok ve 19k euro yıllık ucreti var. Üniversite ile baya bi mailleştim ama burs imkanlari konusunda oek net bir cevap alamadim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...