Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Porsche koltuk ısıtma çok önemli. Koltuk ısıtmalı mx-5 çok büyük avanataj sağlar :D he ama arabaya kız düşmez, düşen türleri de çabuk kaçar ona göre hazırlan :D benim araba alacak imkanım olsa karı kıza göre değil kendi zevkime göre alırdım babuş. Özellikle devlet ünisine gidersen arabanın ölüsü bile farklılık katıyor :D senin dersler nasıl hedefler nereler ondan baset jdjfkdkdm :D
Sende mis gibi caddy var ekstra otel ve ya ev ayarlamaya da çalışmazsın :D

Valla ozellikle yurtdisinda olursam alinabilir belli olmaz ama turkiye de ne olur bilinmez.

Berkine katılıyorum bi mx-5 veya ortalarda olmayan zevk sahibi farklı bir araba tasarım olarak senin ilgini bmw mi çeker gıula mı yada şöyle deyim golf mü daha çekici duruyor gıuletta mı bu zamana kadar çok denedim kızlara bi golfü bi gıuletta gösterdim kızlar alfaya bitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berkine katılıyorum bi mx-5 veya ortalarda olmayan zevk sahibi farklı bir araba tasarım olarak senin ilgini bmw mi çeker gıula mı yada şöyle deyim golf mü daha çekici duruyor gıuletta mı bu zamana kadar çok denedim kızlara bi golfü bi gıuletta gösterdim kızlar alfaya bitti

Hacı alfa hayatta almam şu ara markadan ciddi soğudum. MX-5 cok guzel makina, Golf 5 GTi cicek, Leon mk2 fr 1.4 manuel cicek ama bunları dunya genelinde temiz bulmasi zor. Yurtdisinda hele alfa hayatta almam bozulsa bittik valla.

Hacı alfa hayatta almam şu ara markadan ciddi soğudum. MX-5 cok guzel makina, Golf 5 GTi cicek, Leon mk2 fr 1.4 manuel cicek ama bunları dunya genelinde temiz bulmasi zor. Yurtdisinda hele alfa hayatta almam bozulsa bittik valla.

Ben tasarım olarak örnek verdim neden yurt dışında yedek parçası daha mı zor bulunuyor ?

Ben tasarım olarak örnek verdim neden yurt dışında yedek parçası daha mı zor bulunuyor ?

Yok yav arabayi kendim yapmak istesem bi yeri elimde kalir mazallah bide parcasi genel olarak pahali diye biliyorum yurtdışında. VAG o konuda cok daha avantajli mazda zaten allahlık hic tik demiyo.

Evet beyler, bizim otokoç kampusundeki birmot servisine yeni büyük bir vip servis alanı actılar. Crysler Jeep ve Alfa Romeo araçlarının bakımını yapılacak. Yapacak ustaların hepside tanıdığım bildiğim ustalar. Hepinize hayırlı olsun.
Bize niye hayırlı olsun biz Chrysler ' , Alfa 'sı , jeep'i olan vip adam mıyız ?

Ama tabiki sn. , degerli , saygıdeğer , genel müdür , yonetim kurulu başkanı , infazdan sorumlu dünya lideri @alfhonso 'ya hayirli olsun . Saygılar müdürüm .

kendisi tek alfa ile yetinmeyip 2.sini alacak mudurumuze bir alkış [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...