Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sol arka kapıda düşüklük var. Sağ arka kapı da sanki çok düşmüş de kötü bir kaporta işçiliğiyle düzeltilmeye çalışılmış gibi. Bu yaşta bu km'deki arabalarda bu tarz şeyler normal. Bu iyi senaryo. Kötü senaryo da fena taklalara gelmiş olması :) Sağolsunlar fotoğrafları da öyle bir ince yamuklukla çekmişler ki; çengel çengel yürüyen, takladan sonra zor doğrultulmuş kartallar toroslar gibi gözüküyor :D
Canlı görünce ben de biraz anlıyorum da sen bayağı iyisin abi Maşallah :D

Dedi ve 11lt yaktı
Valla mazda forumda da hala lpg tartisiliyor. Cidden bazi insanlari anlayamiyorum. Adam 1.6 atmosferik almis e bu cok yakiyor lpg taktirayim kar ederim diyor.
Sanarsin surpriz oldu fazla yakmasi insanlar hic ileriyi dusunmuyor. Amac zaten yakit masrafi ise neden mazda aliyorlar aklim ermiyor
Ayrica kim ne derse desin lpg motorun omrunden yer. Yok bilmemne ayari yok su bu yok kardesim benzinle calisan motora lpg takarsan elbet bir gun dagilmaya baslar.

Valla mazda forumda da hala lpg tartisiliyor. Cidden bazi insanlari anlayamiyorum. Adam 1.6 atmosferik almis e bu cok yakiyor lpg taktirayim kar ederim diyor.
Sanarsin surpriz oldu fazla yakmasi insanlar hic ileriyi dusunmuyor. Amac zaten yakit masrafi ise neden mazda aliyorlar aklim ermiyor
Ayrica kim ne derse desin lpg motorun omrunden yer. Yok bilmemne ayari yok su bu yok kardesim benzinle calisan motora lpg takarsan elbet bir gun dagilmaya baslar.

Buna katılıyorum.Lpg takılı olan araba almadığım sürece hayatta takmam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@saracer abi öyle bir ise kalkisirsam arka kapı iptali ve on kapı uzatma şeklinde olur. Bir suru forum okudum taunuslarin boyunun hep ayni olduğundan bahsediyorlar. Hiç coupesi uzun diye bir şey okumadım
yok ben coupe arabanin boyu daha kisadir ama kapisi daha uzundur dedim. Coupe nin kapi boyu ayni olma ihtimalini cok gormuyorum, @alfhonso senin bilgin varmi? Yada @sinan sen biliyor musun?
Param var ve barzoyum demenin bir baska yolu
bence "param var ama cok degil" demek :D

yok ben coupe arabanin boyu daha kisadir ama kapisi daha uzundur dedim. Coupe nin kapi boyu ayni olma ihtimalini cok gormuyorum, @alfhonso senin bilgin varmi? Yada @sinan sen biliyor musun?

bence "param var ama cok degil" demek :D
Ford Taunus Coupe'de (en azından bizdekinde) kapılar 4 kapıdan daha büyüktü. Aksi düşünülemez bile çünkü eski arabalarda sırtlık yatarken koltuğun öne gelmesi gibi ek bir hareket söz konusu olmuyor. O kapı mecbur büyüyecek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...