Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
877
2,044
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Maşallah Maşallah böyle bir koleksiyonum olsun isterdim milyarderlerin araba koleksiyonu gibi :D Benimde vardı bir iki tane ama küçük kardeş olunca hepsi yalan oldu :D
Ekli dosyayı görüntüle 12347

Şimdi bunların yerine R/C takılıyorum 1/8 Buggy ve 6 kanal 450'lik helikopter var başımın belası :D
2012 senesinde bende de hpi sprint 2 sport vardı porsche kepli çok güzeldi. hatta modifiye etmk için parçalamıştım. üniversite hazırlığı vs. derken toplayamayıp o halde satmıştım.

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,027
1,998
2,770
Marka
Subaru
Bir ara heves edip almıştım bende rc araba hpi trophy 4.6. Geçen yazların birinde tekrar çıkarıyım dedim 2-3 eksiğini tamamladım ama motorun altındaki alyanı sökmem lazım epeyde sert oturmuş yerine sökemediğim için yatıyor. 3 anahtarı yedi halen çıkmıyor. Varmı öneri ?

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca
2012 senesinde bende de hpi sprint 2 sport vardı porsche kepli çok güzeldi. hatta modifiye etmk için parçalamıştım. üniversite hazırlığı vs. derken toplayamayıp o halde satmıştım.
En büyük hayalim E-Revo yada E-Maxx Brushless sahibi olmaktı o zamanlar, 1300 TL civarına getirtilebiliyordu ama yaşım ve ailemin onlara oyuncak gözüyle bakması nedeniyle kavuşamadık :D Alıcam ama ileride :D

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
877
2,044
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Bir ara heves edip almıştım bende rc araba hpi trophy 4.6. Geçen yazların birinde tekrar çıkarıyım dedim 2-3 eksiğini tamamladım ama motorun altındaki alyanı sökmem lazım epeyde sert oturmuş yerine sökemediğim için yatıyor. 3 anahtarı yedi halen çıkmıyor. Varmı öneri ?
wd40 :)

En büyük hayalim E-Revo yada E-Maxx Brushless sahibi olmaktı o zamanlar, 1300 TL civarına getirtilebiliyordu ama yaşım ve ailemin onlara oyuncak gözüyle bakması nedeniyle kavuşamadık :D Alıcam ama ileride :D
ben ilerde direk kendim toplayacağım şasesini cnc de kestircem :) zaten montaj elemanları ve diğer herşeyi siparişle getirtirim

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
tibialis anterior ağrısı, gün be gün alışarak egzersiz yap

Doktor bey ciddi bir sorunum var. Hariboyu eskiden beri severek yerim. Ama artık günden güne bana rahatsızlık vermeye başladı. Eskiden 1 paket aile boyu yerdim. Şimdi en kucuk paketin yarısını bile yesem baş dönmesi, dikkat bozulması ve içimi sıkıntı kaplıyor. Bende şeker olma ihtimali nedir...
Ayrıca safra kesem yok..

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
R/C bambaşka bir dünya bende bir ara girişmek istedim de pahalı geldi başlaması :D Tek tek topayınca en azından modelleri parça parça çıkıyor para :D
W7LZoL.jpg
gtr is loading

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Canimsin sagdan ikincinin rengine boyamak istiyorumda nasil yaparim fikrim yok simdilik boyasini aliyorum
Boya sökücüler var abi sprey ya da fırçayla sürülenlerden önce onunla şimdiki boyasını sökmek lazım. Zemini düzgün olduğu için sanmıyorum zımparaya falan ihtiyacı olacağını. Sonrasında astar onun üstüne de boya olucak ama tabi çok bilmiyorum bende kaç kat atılır kaç kaç dakka beklenir.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Z9PD63.jpg
oORg5X.jpg

Bizde de anca Opet Gitt bir de bunun cem Yılmaz'ı var :D:D
Şu araba, arabayla en alakasız olanların evlerinde bile vardır benim hiç olmadı. Bunların verildiği zamanlar arabamız lpgliydi o zamanda lpg ucuzdu bu arabaları alabilecek kadar dolduramıyorduk depoyu. Şimdi yapsalar bir de keşke şu kampanyaları :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Porschelerimde var merak etme sen atarım onlarıda yarın. Severim porscheleri hatta kutusundan çıkarmaya kıyamadığım modelleri var :D
Ben Porsche ve VW biriktiriyorum. Genelde special edition modelleri alıyorum. En son GT3 RS ve GT3 CUP modellerini aldım daha doğrusu biraz mevkili bir büyüğümden hediye geldiler :D.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Ben Porsche ve VW biriktiriyorum. Genelde special edition modelleri alıyorum. En son GT3 RS ve GT3 CUP modellerini aldım daha doğrusu biraz mevkili bir büyüğümden hediye geldiler :D.
Benim mevkili bir büyüğüm olmadığından hotwheelslarla idare ediyorum şimdilik :D çok yüksek detaylara sahip değiller. Seninkileride gösterde gözümüz şenlensin :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Benim mevkili bir büyüğüm olmadığından hotwheelslarla idare ediyorum şimdilik :D çok yüksek detaylara sahip değiller. Seninkileride gösterde gözümüz şenlensin :D
Estağfurullah canım :D attığın fotoğraflardakiler baya büyük duruyorlar yav bende de zilyon tane hotwheels siku matchbox ve majorette vardı ama küçükler diye eşe dosta dağıttım en sevdiğim 30 40 tanesi duruyor onlarla da eve gelen misafir çocuklarına vakit geçirttiriyotum :D. Yarın fotoğraflarını atarım yarın temizlik günleri olduğu için baya bi duzensizler :rolleyes:. Bu arada pardon yav en son Golf geldiydi :oops:.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım