Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Cussler arkadaşımın abisinin 2009 1,6 benzin manuel 80k arabasını kullandım.Adam ilk sahibinden almış yeni yeni kullanıyor.İncelikleri var mı kardeş diyip bana verdi arabayı.İşte gösteriyorum uzunları,farları,küçük gözleri vs radyo ayarlama vs derken.Bir baktım acayip bir boşluk var direksiyonda geçen gün konusu da açılmıştı burada.Bu kasada direksiyon boşluğu ve takırtı acayip korkunç yalnız.Sizde var mı boşluk?

@Cussler arkadaşımın abisinin 2009 1,6 benzin manuel 80k arabasını kullandım.Adam ilk sahibinden almış yeni yeni kullanıyor.İncelikleri var mı kardeş diyip bana verdi arabayı.İşte gösteriyorum uzunları,farları,küçük gözleri vs radyo ayarlama vs derken.Bir baktım acayip bir boşluk var direksiyonda geçen gün konusu da açılmıştı burada.Bu kasada direksiyon boşluğu ve takırtı acayip korkunç yalnız.Sizde var mı boşluk?
Direksiyon sorunlarını bende cok duymuştum. Bosluk hiç yok ama içlerden biyerden hafifçe ses geliyor gibi. Benden başka kimse fark etmiyor bile okadar hafif bi ses ama bizim araba daha yeni 30k km oldu oda var ilerde artar muhtemelen

Vallahi varya şu son 3-4 gündür Youtube'de traktör videoları izliyorum, Farming Simulatör'den de az biraz ilgim vardı ama harbi dehşet makinalar, bağımlılık yaptı.
TR'deki en büyük traktör senin resmini paylaştığın Case:
Diğer favori makinam Fendt:
Oyuncak gibi ayarlıyorsun kendi yapıyor:
@sinan abi traktör testi bekliyoruz.

Direksiyon sorunlarını bende cok duymuştum. Bosluk hiç yok ama içlerden biyerden hafifçe ses geliyor gibi. Benden başka kimse fark etmiyor bile okadar hafif bi ses ama bizim araba daha yeni 30k km oldu oda var ilerde artar muhtemelen

2008 model tdi focus park ederken dreksiyon ve devriyaj pedalında boşluk vardı. 190 bin kmde

Instagram post by _krdsturkiyeburanebekli0n_BhSHlY.jpg
kahkaha attım:D:D:D:D:D

Yüksek lisans diplomam elimde, lisans diplomam okulda rehin kaldı :S Yüksek için başvurduğum okul geçici mezuniyet belgemi kaybetti (Salak gibi aslını verdim ben de), onu verip yerine lisans diplomamı almam lazım ama alamıyorum. Kayıp ilanı ver şu, bu....Lüzumsuz ülke bürokrasisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...