Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Halkımız yine zeka seviyesini gösterecektir hiç şüphem yok. Atatürk yine çıksa Türk milleti zekidir der miydi acaba. Kendi adıma artık yeni bir sima görmek istediğimden meral Akşeneri destekleyeceğim. Bana göre kalan iki muhalefetten de daha erkek

Seçeneğimiz yok onu biliyorum:D türü ne onu anlamadım haber siteleri sadece seçim diyor c.başkanlığımı?
Aynen cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bazı partiler ittifak edecek. Meral Akşener'in iyi partisi seçime girmesin diye yapıyorlar ama asıl dertlerini bahçeli açıkladı. 2019'a kadar ülkenin durumu daha kötüye gidecek bu kesin. O gün geldiğinde daha fazla oy kaybedecekleri için seçimi bir an önce aradan çıkarmak istiyorlar.

Aynen cumhurbaşkanlığı seçimi var. Bazı partiler ittifak edecek. Meral Akşener'in iyi partisi seçime girmesin diye yapıyorlar ama asıl dertlerini bahçeli açıkladı. 2019'a kadar ülkenin durumu daha kötüye gidecek bu kesin. O gün geldiğinde daha fazla oy kaybedecekleri için seçimi bir an önce aradan çıkarmak istiyorlar.
Piyasalar bi anda dirildi hızlı düşüş söz konusu :D
Seçime kadar yapay olarak kuru baskılarlar. Seçimden sonra bunlar devam ederse de, başkası gelirse de dolar euro yine uçar.

Seçime kadar yapay olarak kuru baskılarlar. Seçimden sonra bunlar devam ederse de, başkası gelirse de dolar euro yine uçar.
Dolar ve euro'nun seçim kararı ne olursa olsun uçmaya devam edeceği aşikar da bunun önünü zaman içinde alabilecek olan akp değil malum. Tayyip başta olduğu müddetçe bunun önü kesilmeyecek maalesef. Zaten onlar da bunu gördüğü için mal kaçırır gibi seçime gidiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...