Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani bilemiyorum ama daha dün Skoda Octavia 1.6 TDİ DSG kullandım, araç her gün Kocaeli Dilovası- İst Kartal gidip geliyor 5 kişi. Araçta taşıt tanıma var yani sürekli sıkmalı dikkatsiz ve güzergah gereği trafikte kullanılıyor uzun dönem ortalaması 7.5 ve yollar berbat

Araç 0 geldi 15 ay oldu 72k km de vallahi bende şaştım daha DSG cortlamadı içerisinde trim sesi de yok ki sunroof da var.
Yok ya bizim millet cenabet biniyor ya biz çok şanslıyız 3-5k kmde servisten çıkamıyor millet nasıl oluyor anlamadım :D
IMG-20180418-WA0021.jpg

Son düzenleme:
Yani bilemiyorum ama daha dün Skoda Octavia 1.6 TDİ DSG kullandım, araç her gün Kocaeli Dilovası- İst Kartal gidip geliyor 5 kişi. Araçta taşıt tanıma var yani sürekli sıkmalı dikkatsiz ve güzergah gereği trafikte kullanılıyor uzun dönem ortalaması 7.5 ve yollar berbat

Araç 0 geldi 15 ay oldu 72k km de vallahi bende şaştım daha DSG cortlamadı içerisinde trim sesi de yok ki sunroof da var.
Yok ya bizim millet cenabet biniyor ya biz çok şanslıyız 3-5k kmde servisten çıkamıyor millet nasıl oluyor anlamadım :DEkli dosyayı görüntüle 12626
Güzergahınızda o Kartal'ı Bostancı yapın da 3 ay sonra konuyu tekrar gündeme getirelim :D

Güzergahınızda o Kartal'ı Bostancı yapın da 3 ay sonra konuyu tekrar gündeme getirelim :D
Abi sabah imes sanayi trafiği berbat emin ol pek bir farkı olmaz:D Gidiş geliş patates tarlası gibi ful rampalı yollarda sabah servis ve tırları sollamak için mecbur canını alıyorlar arabanın :)
Zaten ben araba çok sağlam demiyorum ama korkutulduğu kadar da çabuk dağılmıyor

Son düzenleme:
Abi sabah imes sanayi trafiği emin ol pek bir farkı yoktur :D Gidiş geliş patates tarlası gibi ful rampalı yollarda sabah servis ve tırları sollamak için mecbur canını alıyorlar arabanın :)
Zaten ben araba çok sağlam demiyorum ama korkutulduğu kadar da çabuk dağılmıyor
Biliyorum biliyorum. Hiç merak etme :D DSG'nin ümüğünü en iyi dur-kalk e-5 trafiğinde sıkarsın. :)

O değil de, araba her gün Kartal-Dilovası yapıyor diyorsun, Kartal'da Doğuş servise mi gidiyo hergün :P

Biliyorum biliyorum. Hiç merak etme :D DSG'nin ümüğünü en iyi dur-kalk e-5 trafiğinde sıkarsın. :)

O değil de, araba her gün Kartal-Dilovası yapıyor diyorsun, Kartal'da Doğuş servise mi gidiyo hergün :p
Valla abi şeytan kulağına kurşun periyodik bakımlar için Kartal tarafında bir Skoda servisine gidiyor sadece :D
Şimdi ben böyle konuştum ya yarın yoldan toplarız artık sjnsnsb :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-mavi-pluslpglii-plus16.500km-542374701/detay

bunların piyasası durumu nerelerde ? lpg uyumu nedir ? bilen göçen çakan bi yardımcı olabiler mi acaba :)

@Cenk reiiisss kopgel
Rengi çok güzelmiş.. Bildiğim kadarıyla bu motorlar lpg'ye uyumlu. Zaten eski nesil zetec'lerin geliştirilmiş son hali. Bu motora da lpg'siz binen yok gibi bir şey. Otomatik versiyonları kuru kavrama olduğu için arızasından şikayet edenler mevcut. Trend x donanım en boşu malum, standart donanımlarına netten bakabilirsiniz. Onlar tatmin ediyorsa alınabilir. Zaten sıfır gibi bir şey araç. Ön park sensörü, kolçak, karartılmış titanium ön farlar, krom kaplamalar, sync 2 - 3 multimedya ekranı, hız kadranına renkli yol bilgisayarı v.b donanımların çoğunu sonradan ekleyebiliyorsunuz. İsteyen alıp bu hususlarda özelleştirebilir de.

Son düzenleme:
Rengi çok güzelmiş.. Bildiğim kadarıyla bu motorlar lpg'ye uyumlu. Zaten eski nesil zetec'lerin geliştirilmiş son hali. Bu motora da lpg'siz binen yok gibi bir şey. Otomatik versiyonları kuru kavrama olduğu için arızasından şikayet edenler mevcut. Trend x donanım en boşu malum, standart donanımlarına netten bakabilirsiniz. Onlar tatmin ediyorsa alınabilir. Zaten sıfır gibi bir şey araç. Ön park sensörü, kolçak, karartılmış titanium ön farlar, krom kaplamalar, sync 2 - 3 multimedya ekranı, hız kadranına renkli yol bilgisayarı v.b donanımların çoğunu sonradan ekleyebiliyorsunuz. İsteyen alıp bu hususlarda özelleştirebilir de.

Hacı wp gelsene müsaitsen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...