Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
31271228_10215285426316480_1924145855414140928_n.jpg

Günaydın değerli arkadaşlar.
Bir Çarşamba klasiği olarak işe arabayla gelmedim. Sadece sabah bir yokladım arabayı. Araba 2200 km kalmış servise. Marmarisde bir tatil ayarladım. 4 gece 5 günlük. Benim bu makineye ihtiyacım olcak. Eğerki ucuz ucak bileti bulamaz isem saate 75 km ortalama uzun yol hızı olan benim, 735 km yolu kat etmesi gerekecek.

Şimdiden yakıt maliyetini 300 tl olarak hesapladım. Otelide 1000 tl gibi komik bir rakama hallettim. Şimdi 4 gözle bekliyorum Haziran ayını. :)

ford ka'nin mars motoru bozuldu sanirim, araba calismiyor, anahtari cevirince tik diye bir ses cikiyor mars basmiyor, vurdurmayi denesek mekanik biyerine zarar verirmiyiz ?

Arabadan hiç inmeden, 750 km yolu tek seferde gitmek mümkünmüdür acaba :( Benim arabanın 2 deposunude fulleyip, otobandan yardırıp, İstanbul Marmaris sürmeyi düşünüyorum. Hiç bir benzin istasyonunda durmadan, vakit kaybı olmadan 7 saate yakın deksiyon sallamam gerekiyor. Sizce bu iş olurmu :(

Arabadan hiç inmeden, 750 km yolu tek seferde gitmek mümkünmüdür acaba :( Benim arabanın 2 deposunude fulleyip, otobandan yardırıp, İstanbul Marmaris sürmeyi düşünüyorum. Hiç bir benzin istasyonunda durmadan, vakit kaybı olmadan 7 saate yakın deksiyon sallamam gerekiyor. Sizce bu iş olurmu :(
Olur neden olmasın. Totonun durumuna bağlı. Uyuşmalar baş gösterebilir yalnız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...