Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arabadan hiç inmeden, 750 km yolu tek seferde gitmek mümkünmüdür acaba :( Benim arabanın 2 deposunude fulleyip, otobandan yardırıp, İstanbul Marmaris sürmeyi düşünüyorum. Hiç bir benzin istasyonunda durmadan, vakit kaybı olmadan 7 saate yakın deksiyon sallamam gerekiyor. Sizce bu iş olurmu :(
dikkat dağınıklığı yapar, yolcular pert olur bi de çocuk var. Gidince de tatilin bi günü o yorgunluktan yatmakla geçer. O sürede en az 1 mola şart

Arabadan hiç inmeden, 750 km yolu tek seferde gitmek mümkünmüdür acaba :( Benim arabanın 2 deposunude fulleyip, otobandan yardırıp, İstanbul Marmaris sürmeyi düşünüyorum. Hiç bir benzin istasyonunda durmadan, vakit kaybı olmadan 7 saate yakın deksiyon sallamam gerekiyor. Sizce bu iş olurmu :(
Mumkun ama bence 1 yada 2 mola verin, bir sure sonra konstantrasyon azaliyor, ayrica 2 mola vermek ne kadar zaman kaybi olacak , molada gaz alirsiniz, benzinden ekonomi yaparsiniz hemde..

Yaparsın bişey olmz

Mumkun ama bence 1 yada 2 mola verin, bir sure sonra konstantrasyon azaliyor, ayrica 2 mola vermek ne kadar zaman kaybi olacak , molada gaz alirsiniz, benzinden ekonomi yaparsiniz hemde..

2 tane mola noktası belirledim. iki adet Shell yakıt istasyonu. Ortalama hızı 75 km altına inmeden molalar dahil 7 saate gidersem mükemmel olcak .
https://goo.gl/maps/B4jXXpFj3G42
https://goo.gl/maps/joSin8y3hHz

Arabayı Benzinden kullanmamın bir sebebi var. Sıcak havada 3500 devir cevirirken, motoru lpg alevi ile 7 saat haşlamak istemiyorum. Propanın alev sıcaklığı 2840 derece. Benzin ise alev sıcaklığı 2197 derece.

Burda bir makale var. LPG de subablar 4000 devir banında 800 derecelerden bahsediliyor.

http://dergipark.gov.tr/download/article-file/202882

ben bıle 6 saat duraklamadan araç surdum. erayla hem de :D sen hayli hayli yaparsın...

ford ka'nin mars motoru bozuldu sanirim, araba calismiyor, anahtari cevirince tik diye bir ses cikiyor mars basmiyor, vurdurmayi denesek mekanik biyerine zarar verirmiyiz ?
hiçbir şey olmaz hocam. Akü de azalmış olabilir. Vurdurup çalıştırın, kendini şarj etmesini bekleyin bakalım. Belki aküdendir.

Fener- Beşiktaş maçı kaldığı yerden devam edecekmiş. Aynı ofisi paylaştığımız Beşiktaş kongre üyesi büyüğümüz Fikret Orman'a ateş püskürüyor. Yarın kongresi varmış Beşiktaş'ın.

Fener- Beşiktaş maçı kaldığı yerden devam edecekmiş. Aynı ofisi paylaştığımız Beşiktaş kongre üyesi büyüğümüz Fikret Orman'a ateş püskürüyor. Yarın kongresi varmış Beşiktaş'ın.
Büyük ihtimalle delil karartıldı. Oy birliğiyle karar alınmış çünkü. Daha da yorum yaparsam buralar karışır. Ben banlanırım, birilerinin adresini bulup canını yakmaya baş koyarım filan... Kibarca ben de ateş püskürüyorum diyelim.

bana göre olayları bu kadar tırmandıran bjknin son iki yıldaki tutumudur. her ne kadar ligdeki en iyi futbol oynayan takım da olsa son iki yılda hakemler tarafından lehine en fazla hata yapılan kulüp oldu ve her hatadan sonra şenol güneşin ve fikret ormanın "hakemle kazandığımız düşünülmemeli" sözlerini dinledik. es kaza aleyhine yapılan en küçük hatada fikret ormanın "kibar bjk" yorumlarını dinledik ve ertesi hafta bu "hataların telafisi" yapıldı. fb ve gs iddiasız olduğu için dikkat çekmedi bu durum. bjk ve başakşehir açık şekilde federasyonda lobisi en güçlü kulüptür. bana göre gergin maçın sebebi bu iki yılda olan birikimdir.

bana göre olayları bu kadar tırmandıran bjknin son iki yıldaki tutumudur. her ne kadar ligdeki en iyi futbol oynayan takım da olsa son iki yılda hakemler tarafından lehine en fazla hata yapılan kulüp oldu ve her hatadan sonra şenol güneşin ve fikret ormanın "hakemle kazandığımız düşünülmemeli" sözlerini dinledik. es kaza aleyhine yapılan en küçük hatada fikret ormanın "kibar bjk" yorumlarını dinledik ve ertesi hafta bu "hataların telafisi" yapıldı. fb ve gs iddiasız olduğu için dikkat çekmedi bu durum. bjk ve başakşehir açık şekilde federasyonda lobisi en güçlü kulüptür. bana göre gergin maçın sebebi bu iki yılda olan birikimdir.
Öyleyse Trabzonspor'un elek etmesi gerekir TFF'den başlayarak. Karşı çıkabilecek varsa çıksın şu dediğime. Herkes Akbilspor yaza yaza bitiremedi. Türkiye'de en büyük desteği Fenerin aldığını görmemek absürt bir durum. Cumhuriyet tarihinin en hızlı yasası bile çıktı korumak için, davanın kararnamesinde delillerin yok edilmesi gibi sonuçlarda vardı kimse görmedi. Öyle ya da da böyle BJK'ye yardım olsa bile -ki kesinlikle yanlış bir durum- şu durumda arkasına sığınılamaz. En fazla desteği alan FB ve son olayla artık kimse inkar edemez. Yıllardır b*k çukurunda olan furbolun son nefesini verişidir bu hamleler. BJK'nin ne olursa olsun maça çıkmaması gerekir şöyle bir durumda.
Sonuçta beklenen bir durumdu hiç şaşırmadım, terörden öte kumpas gibi söylemler siyaset sahnesindeydi, BJK'liler maçı hükmen kaybetmediklerine sevinsinler.

Relax gençler abiler kardeşler :) birbirimizin kırılacağı üzüleceği Şeyler şaapmayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...