Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyleyse Trabzonspor'un elek etmesi gerekir TFF'den başlayarak. Karşı çıkabilecek varsa çıksın şu dediğime. Herkes Akbilspor yaza yaza bitiremedi. Türkiye'de en büyük desteği Fenerin aldığını görmemek absürt bir durum. Cumhuriyet tarihinin en hızlı yasası bile çıktı korumak için, davanın kararnamesinde delillerin yok edilmesi gibi sonuçlarda vardı kimse görmedi. Öyle ya da da böyle BJK'ye yardım olsa bile -ki kesinlikle yanlış bir durum- şu durumda arkasına sığınılamaz. En fazla desteği alan FB ve son olayla artık kimse inkar edemez. Yıllardır b*k çukurunda olan furbolun son nefesini verişidir bu hamleler. BJK'nin ne olursa olsun maça çıkmaması gerekir şöyle bir durumda.
Sonuçta beklenen bir durumdu hiç şaşırmadım, terörden öte kumpas gibi söylemler siyaset sahnesindeydi, BJK'liler maçı hükmen kaybetmediklerine sevinsinler.
trabzon olayıyla ilgili size sadece şu kadarını söyleyebilirim. şike davasının savcısı da, haber yapanı da cartı da curtu da ya içerde ya da ülkeyi terk etti. üstelik bu adamlar aynı zamanda ergenekon, balyoz gibi yüzyılın kumpasının da baş rolleri. bu adamlar sadece şike davasında namuslu bir dava yürüttüyse ve sen bu davaya inanıyorsan bir şey diyemem. sportif olarak bakalım olaya. colmanlı, burak yılmazlı trabzonsporun 82 puan alması normal, andre santoslu, alexli fbnin 82 puan alması şike demek de pek mantıklı değil bana göre. dediğim gibi çıkan olayları tasvip etmiyorum. fakat çıkan olaylarda şenol güneş ve fikret ormanın da bir kendi yaptıklarına bakması lazım son iki sezonda. bu stada gs geldiğinde bile tek bir olay çıkmadı.

Siyaset ve futbol. Ülkemizde tartışılması en riskli konulardan. Şike mevzusu ise başlı başına kavga sebebi. Lütfen bu tür konularda yorum yaparken karşı tarafı da düşünelim, sakin kalmaya çalışalım.
:)

ben gayet sakinim bunu belirtebilirim :) üslubumda ileri giden bir nokta varsa lütfen uyarın

Yooo sakin değilsiniz demedim, ancak görüşlerinizle karşı tarafın görüşlerinin çarpıştığı noktada gerilim yükselebilir. Bu sadece size özel veya futbola özel değil dediğim gibi spor siyaset olunca mevzu böyle patlayabiliyor

Arabadan hiç inmeden, 750 km yolu tek seferde gitmek mümkünmüdür acaba :( Benim arabanın 2 deposunude fulleyip, otobandan yardırıp, İstanbul Marmaris sürmeyi düşünüyorum. Hiç bir benzin istasyonunda durmadan, vakit kaybı olmadan 7 saate yakın deksiyon sallamam gerekiyor. Sizce bu iş olurmu :(
Abi dur 10dk ile birşey kaybetmezsin , bir kere dur hem lpg fulle hemde in yuru kasların açılsın klima açıkken o kadar yolu hareketsiz gidersen tutulursun zaten bacaklarıni koltuk çok terletecek mutlaka duracaksin ... :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trabzon olayıyla ilgili size sadece şu kadarını söyleyebilirim. şike davasının savcısı da, haber yapanı da cartı da curtu da ya içerde ya da ülkeyi terk etti. üstelik bu adamlar aynı zamanda ergenekon, balyoz gibi yüzyılın kumpasının da baş rolleri. bu adamlar sadece şike davasında namuslu bir dava yürüttüyse ve sen bu davaya inanıyorsan bir şey diyemem. sportif olarak bakalım olaya. colmanlı, burak yılmazlı trabzonsporun 82 puan alması normal, andre santoslu, alexli fbnin 82 puan alması şike demek de pek mantıklı değil bana göre. dediğim gibi çıkan olayları tasvip etmiyorum. fakat çıkan olaylarda şenol güneş ve fikret ormanın da bir kendi yaptıklarına bakması lazım son iki sezonda. bu stada gs geldiğinde bile tek bir olay çıkmadı.
Ben size yasa bile geçirdiler diyorum siz hala ne diyorsunuz. Kayıtlar, fotoğraflar her şey detaylıca dolaştı etrafta. Ayakkabı kutusunu ilk çıkaranda Aziz Yıldırım'dır bu arada. Hatta 6222 olması lazım yasanın. Ayrıca Feneri sevmediğinden(!) UEFA Şampiyonlar Ligine katılamama cezası verdi, Mehmet Ali Aydınlar'ın açıklamaları bir ayrı güzel okumanızı tavsiye ederim, Şekip Mosturoğlu'nun konuşmaları falan. Siz hala Fikret Orman'ın Şenol Güneş'in yaptıklarındasınız. Zihniyetinizi anlayamamaktayım gerçekten. Sırf o yüzden Şenol Güneş'in başı yarılacaksa dediğim gibi kimilerinin kelleleri Taksim Meydanında sallandırılmalı. 2 sene üvey evlat muamelesi yiyince hemen TFF düşmanı kesildiniz, ondan öncesini hatırlamak gerek. Kimin ne olduğunu herkes biliyor daha fazla tartışmaya gerek yok.

Beyler sizce hangi renk? Ben 14 diyorum peder 18.
:rolleyes:
IMG-20180402-WA0007.jpg.8bb89fce1fb1718d42cc0e628bc56f06.jpg

Gençler malum biliyorsunuz. Ben zaten bolca uzun yol yaptım.. Ama böyle 7 saat hiç dinlenmeden dreksiyon sallamadım. Aytene güvenim tam. Ama bakalım benim kız ne olcak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...