Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Araç sahibi normal karşılar yada karşılamaz umrumda değil. Bu arkadaş normal karşılar bir başka paylasim yapan arkadasta üstüne alınabilir ve siteden ayrilmasina kadar sebep olabilir. Ayrica o kişi arabasını bizlerle paylaşıyorsa eleştirilere zaten açıktır ama o alt kisma yorum yapan kisinin söylediği eleştiri değil gorgusuzluktur ve söylenmez..

Bahsi geçen kişiye foruma ilk girdiğinden beri tepki gösterilip gönderilmek istenmesi , banlanması istenilmesi de doğru değil. Foruma daha yeni gelmiş, buraya ısınmasını sağlamaya çalışacağımıza tepki gösterip kovmaya çalışmak hoş değil. Alican abinin sözü umrunda değil araç sahibinin düşüncesi umrunda değil bari benim söylediğimi umursa. Sıkıntılı bir durum görürsen münakaşaya girme şikayet et.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
7lRisq.jpg

Sabah şekeri :p dün akşamdan beri bizim otoparkta hayır olsun inşallah.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,067
6,945
5,020
github.com
Marka
BMW
Araç sahibi normal karşılar yada karşılamaz umrumda değil. Bu arkadaş normal karşılar bir başka paylasim yapan arkadasta üstüne alınabilir ve siteden ayrilmasina kadar sebep olabilir. Ayrica o kişi arabasını bizlerle paylaşıyorsa eleştirilere zaten açıktır ama o alt kisma yorum yapan kisinin söylediği eleştiri değil gorgusuzluktur ve söylenmez..
Sorsam Alican abi kim diye cevap veremezsin. Yazdığım kelimenin daha ne anlama geldiğini bilmiyorsun. Üstüne üstlük hala bilmediğin bişey hakkında konuşmaya devam ediyorsun. Vay efendim o umrumda değil bi umrumda değil. Kardeşim sen dinlemeyi , insanlarla tartışmayı öğrenene kadar seni muhatap almıyorum. Biriyle bi konuda tartışıldığı zaman sen fikrini söylersin karşıdaki söyler beğenir ya da beğenmezsin o orda kalır. Senin yaptığın gibi başka yerlerden laf gönderilmeye başkalarına dolduruşa getirmeyle olmaz o işler. Hani dedin ya biraz edep biraz saygı diye. Aynı o hesap.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,067
6,945
5,020
github.com
Marka
BMW
Tez zamanda gider umarım..
Bakalim ne zaman ban yiyecek :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim bu foruma kaydolmadaki amacım arabalar konusunda görece bu konuda bilgili insanlarla bir araya gelip otomobil konusunda tutkulu insanlarla muhabbet etmektir. Eğer bunda dahi bu arkadaşlar gibi art niyet arayacak olan varsa rica ediyorum biraz düşünsün.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,067
6,945
5,020
github.com
Marka
BMW
Benim tepki gösterdiğim nokta yanlış anlaşılmam değil. Olabilir bu herkes alican abiyi izlememiş olabilir. Muhabbeti hoşuna gitmemiştir vs. Ama anlatmaya çalıştığım seyin ne olduğunu bilmeden insanların açıklamasına rağmen hala umrumda değil gibi muhabbetlere canım sıkıldı. Geyik başlığındaki laf göndermeleri filan görünce konuşacak çok da bişey olmadığını anladım.

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Bahsi geçen kişiye foruma ilk girdiğinden beri tepki gösterilip gönderilmek istenmesi , banlanması istenilmesi de doğru değil. Foruma daha yeni gelmiş, buraya ısınmasını sağlamaya çalışacağımıza tepki gösterip kovmaya çalışmak hoş değil. Alican abinin sözü umrunda değil araç sahibinin düşüncesi umrunda değil bari benim söylediğimi umursa. Sıkıntılı bir durum görürsen münakaşaya girme şikayet et.

Bahsi geçen kişiye foruma ilk geldiğinden beri tepki gösteren tek kişi ben değilim. Dikkat çekiyor ki bundan öncede birden fazla kişi uyardı. Uyaran kişileri de kesinlikle galeyana getiren kişide değilim ve öyle bir şey haddime değil zaten. Kendim şahsi olarak uyarıda bulundum fazla ileri gitti ayrıca yaptığı şeyi normal karşılamam nedeni bir üyemizin kim bilir ne hayaller kurarak aldığı ve isteyerek bizimle paylaştığı arabaya "el arabası" diyerek küçümsemesi görgüsüzlüktür eleştiri değildir.Bir başkasına karşı samimiyetin yoksa söylenmez. Uyarıda bulunduktan sonrada anlayışla karşılamayıp üstüne gitmesi canımı sıktı ve "Geyik Başlığı" altında ona olan sinirimi dile getirdim.Araç sahibi de aynı şekilde normal karşılar yada karşılamaz tamamen kendi düşüncesidir. Ben yada forumdan bir kaç kişi yaptıklarına karşı uyarıda bulunmasaydı devam edecekti. Bundan öncede "el arabası" lafını kim söyledi zerre kadar umurumda değil.
Bu olaylardan öncede böyle durumlarda Berkin'e ve sana zaten şikayetlerimi dile getirdim gerek özel mesaj ile gerek raporlayarak. Aksini yaptığımı düşünmüyorum. Bu forumda bana karşı senden böyle bir yanıt gelmesi de ayrıca üzdü beni. Kabahatim varsa affola !!

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Benim tepki gösterdiğim nokta yanlış anlaşılmam değil. Olabilir bu herkes alican abiyi izlememiş olabilir. Muhabbeti hoşuna gitmemiştir vs. Ama anlatmaya çalıştığım seyin ne olduğunu bilmeden insanların açıklamasına rağmen hala umrumda değil gibi muhabbetlere canım sıkıldı. Geyik başlığındaki laf göndermeleri filan görünce konuşacak çok da bişey olmadığını anladım.
Bahsi geçen kişiye foruma ilk geldiğinden beri tepki gösteren tek kişi ben değilim. Dikkat çekiyor ki bundan öncede birden fazla kişi uyardı. Uyaran kişileri de kesinlikle galeyana getiren kişide değilim ve öyle bir şey haddime değil zaten. Kendim şahsi olarak uyarıda bulundum fazla ileri gitti ayrıca yaptığı şeyi normal karşılamam nedeni bir üyemizin kim bilir ne hayaller kurarak aldığı ve isteyerek bizimle paylaştığı arabaya "el arabası" diyerek küçümsemesi görgüsüzlüktür eleştiri değildir.Bir başkasına karşı samimiyetin yoksa söylenmez. Uyarıda bulunduktan sonrada anlayışla karşılamayıp üstüne gitmesi canımı sıktı ve "Geyik Başlığı" altında ona olan sinirimi dile getirdim.Araç sahibi de aynı şekilde normal karşılar yada karşılamaz tamamen kendi düşüncesidir. Ben yada forumdan bir kaç kişi yaptıklarına karşı uyarıda bulunmasaydı devam edecekti. Bundan öncede "el arabası" lafını kim söyledi zerre kadar umurumda değil.
Bu olaylardan öncede böyle durumlarda Berkin'e ve sana zaten şikayetlerimi dile getirdim gerek özel mesaj ile gerek raporlayarak. Aksini yaptığımı düşünmüyorum. Bu forumda bana karşı senden böyle bir yanıt gelmesi de ayrıca üzdü beni. Kabahatim varsa affola !!
Beyler ikinizinde hakli oldugu noktalar var; Eger Alican abinin lafindan alinti yapmak istiyorsaniz, "el arabasi" (Alican abinin deyimiyle) derseniz mesela bence bu tepkiler bu kadar olmayabilirdi, kaldi ki biz Alican abiyi tabiyoruz nasil bir mizaci oldugunu, hatta bu gibi soylemleri komiklik olsun diye kullandigini biliyoruz, fakat biz seni tanimiyoruz henuz @2jzihtiyar . en azindan forumda biraz tanindiktan sonra bu tip sakalari, yada soylemleri yaptiginizda bu tip olaylarla karsilasmayacaginizi anlarsiniz.
Bu forum gercekten seviyeli, herkesin agzindan cikani tartip bictigi bir forum aslinda, fakat sahiplenme gudusundenmidir bilmiyorum, foruma yeni katilan arkadaslarin bircogu bu veya benzeri bir mudahaleye maruz kaliyor, sahsen bana da yapilmisti :D foruma yeni katilan coook klavye delikanlisi da var elbette, aklina geleni yaziyor, diger forumlar gibi saniyor burayi. Fakat genelleme yapmayip yeni arkadaslara karsi biraz daha hosgorulu olursak cozulur bu problem, mesela @Yakup♤34 arkadasa ozel mesaj gonderip; "kardes el arabasi biraz agir oldu sanki, adam disinden tirnagindan biriktirip almis, rica etsem degistirir misin, yada silermisin" dese acaba nasil olur, bence super olur :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Forum sitemizin yönetici kademesi var. Herkes yanlış gördüğü noktalarda kendi tepkisini uyarısını yapmaya kalkarsa işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Haklı ya da haksız olabilirsin benim belirttiğim nokta burası değil, konu üzerinde tartışıp geyik başlığında devam edilmesi hiç hoş değil, banlansın gitsin denmesi daha da üzücü. Sen bana haber vermeyip şikayet etmeyip mesaj atmayıp beni ezip konuda ve Burda tepki gösteriyorsun ama ben üzüldüğüm noktaları belirttiğim zaman hatalı ben oluyorum öylr mi ? Yanılıyorsun Yakup. Daha önce gittiğin zaman da abinle konuşup dönmeni rica ettim. Yine olsa yine yaparım. Ben burda kimseyi ayırmamaya gayret ediyorum. Arkadaş yeni gelmiş, @saracer in dediği gibi özelden yazabilirsin bana şikayet edebilirsin ama tartışmaya giriyorsan eğer benim bunun yanlış olması ile ilgili sana kendimi ifade etmem kadar normal bir şey yok diye düşünüyorum. Üstelik gece @Berkin e yorumları sildirdikten sonra geyik başlığında devam edilmesinin hiç bir mantığı yok, haklıyırmış haksız konuma düşmemek gerek. Size diken uzatana siz Gül uzatın ki kavgasız gürültüsüz barışçıl bir ortamda yaşayalım. Yıkmak kolay, zor olan yapıcı olmak

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Son birkaç mesajı sildim beyler, üstteki mesajları bıraktım.

Devam ettirmezsek sevinirim, yanlış anlaşılma olmuş lakin araç sahibi açısından bir problem yok gözüküyor.

İyi akşamlar dilerim :)

Şu gönderinin ardından tartışmanın halen devam etmesini üzücü.

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Forum sitemizin yönetici kademesi var. Herkes yanlış gördüğü noktalarda kendi tepkisini uyarısını yapmaya kalkarsa işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Haklı ya da haksız olabilirsin benim belirttiğim nokta burası değil, konu üzerinde tartışıp geyik başlığında devam edilmesi hiç hoş değil, banlansın gitsin denmesi daha da üzücü. Sen bana haber vermeyip şikayet etmeyip mesaj atmayıp beni ezip konuda ve Burda tepki gösteriyorsun ama ben üzüldüğüm noktaları belirttiğim zaman hatalı ben oluyorum öylr mi ? Yanılıyorsun Yakup. Daha önce gittiğin zaman da abinle konuşup dönmeni rica ettim. Yine olsa yine yaparım. Ben burda kimseyi ayırmamaya gayret ediyorum. Arkadaş yeni gelmiş, @saracer in dediği gibi özelden yazabilirsin bana şikayet edebilirsin ama tartışmaya giriyorsan eğer benim bunun yanlış olması ile ilgili sana kendimi ifade etmem kadar normal bir şey yok diye düşünüyorum. Üstelik gece @Berkin e yorumları sildirdikten sonra geyik başlığında devam edilmesinin hiç bir mantığı yok, haklıyırmış haksız konuma düşmemek gerek. Size diken uzatana siz Gül uzatın ki kavgasız gürültüsüz barışçıl bir ortamda yaşayalım. Yıkmak kolay, zor olan yapıcı olmak

SIKINTI YOK BUGÜNE KADAR YAZDIKLARINA SAYGIM SONSUZDU YINE AYNI SEKILDE .. KENDIMI IFADE ETMEK IÇIN BİRŞEYLER YAZARSAM UZAYACAK BU KONU VE BU DURUMDAN GERÇEKTEN SIKILDIM.. HESABIMIN SILINMESI IÇIN RAPOR GONDERDIM..GERCEKTEN ÖYLE BIRSEY YAPIYORSANIZ BANA IYILIK ETMIS OLURSUN..

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
SIKINTI YOK BUGÜNE KADAR YAZDIKLARINA SAYGIM SONSUZDU YINE AYNI SEKILDE .. KENDIMI IFADE ETMEK IÇIN BİRŞEYLER YAZARSAM UZAYACAK BU KONU VE BU DURUMDAN GERÇEKTEN SIKILDIM.. HESABIMIN SILINMESI IÇIN RAPOR GONDERDIM..GERCEKTEN ÖYLE BIRSEY YAPIYORSANIZ BANA IYILIK ETMIS OLURSUN..

Üyelik silme yok, silinmesi için bi sebep te yok hacım. Sadece biraz relax

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım