Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,034
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
p6JZjr.jpg

Aaa nid for sipidteki araba kankii - Ortaokul öğrencisi
Zehirsiz boz yılan bu demek :)
Yeri burası değil ama yine de yazacağım. Adam utanmadan diyor ki, Esenyurt'u kaybedersek Kudüs'ü kaybederiz, İslam'ı kaybederiz. Lan Esenyurt önce kendini kurtarsın sonra Kudüs'ü düşünsün.
Esenyurt'u gözünde biraz fazla büyütmemiş mi?:rolleyes::D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Gözlerim yaşardı...
Balıkesirde tatilimizi yaparken telefonda takip ettiğim motorcuların instagram storylerini izliyorum. Birisi aea trafik kazasında vefat etti yazmıştı. İçim fena oldu. Hemen forumları baktım. Haber sitelerini gezdim.. Haber doğruydu. Şok gecirdim.. Artık nasıl bir şoksa yüzüme yansımış. Gözüm yaşarmış. Eşim halimi görünce ne oldu sana diyip sarıldığını hatırlarım..
İyiki doğdun be Barkın abi..

Çok kral adamdı be.Zevkle izlerdik videolarını motorsikleti sevdirip gitti bize.Şimdi fena dokundu ya içim tuhaf oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Babam sağ şeritten giderken sol şeritte giden taksici sağa dönmek için herhalde görmezden gelip sağ şeride atlamış ve babama dokundurmuş.Arkadan da yunus gelince çekmiş sağa tutanak tutmak ister misiniz diye sorunca babam evet demiş.Taksici tutuşmuş hemen masrafı nakit ödeyip anlaşıp ayrılmışlar.140 tl imiş manet değiştirdik ktm servisinde maneti.Bir de akü zayıflık göstermeye başlamıştı artık.Bu sabah gene takviye isteyince değişmeye karar verdik zaten 3 senelik aküydü ve motor yatmış.120 tl ye servisten akü alıp kendimiz değiştik.İşçilik saatlik 70 tl idi cebimizde kaldı.
bd21e6bc5895b25b39d6d7f5df60ebfd.jpg

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Babam sağ şeritten giderken sol şeritte giden taksici sağa dönmek için herhalde görmezden gelip sağ şeride atlamış ve babama dokundurmuş.Arkadan da yunus gelince çekmiş sağa tutanak tutmak ister misiniz diye sorunca babam evet demiş.Taksici tutuşmuş hemen masrafı nakit ödeyip anlaşıp ayrılmışlar.140 tl imiş manet değiştirdik ktm servisinde maneti.Bir de akü zayıflık göstermeye başlamıştı artık.Bu sabah gene takviye isteyince değişmeye karar verdik zaten 3 senelik aküydü ve motor yatmış.120 tl ye servisten akü alıp kendimiz değiştik.İşçilik saatlik 70 tl idi cebimizde kaldı.
bd21e6bc5895b25b39d6d7f5df60ebfd.jpg
Geçmiş olsun

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
İşte benim algılayamadığım nokta da orda başlıyor, çoğu ilaçtan üretilebilir zaten. Neden tylol hot sorusu geliyor aklıma. Ayrıştırması daha mı basit ?
içinde psödöefedrin var ciddi aritmi ve ani kalp durması yapabilir yasaklanması son derece mantıklı, ben hiç yazmam mesela. aslında bişey dönüştürmene gerek yok kendisi de kafa yapar

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
içinde psödöefedrin var ciddi aritmi ve ani kalp durması yapabilir yasaklanması son derece mantıklı, ben hiç yazmam mesela. aslında bişey dönüştürmene gerek yok kendisi de kafa yapar

Şimdi daha açıklayıcı oldu işte, sağolun doktor bey :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Birden aklıma apollo 13 filmi geldi. Açtım tom hanks izliyorum.. Servis modülü 13 nisanda patladı. Herifler akvaryusa gecti. Oddyse bilgisayarı kapatıldı.

Bu gün 4 nisan, apollo13 13 nisanda 1970 de oksijen fanı kısa devresi sonucu havaya ucarak, kullanılamaz hale geldi..

Astronotlar gelmiş geçmiş en feci Hypermilingi yaparak dünyaya ulaşmayı başardılar. Cok feciii.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım