Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
IMG-20180512-WA0000.jpg
Avengers cekimlerinde hüsnü kebap?:D:D:D:D:D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
4 gundur Alanya'dayim beyler. Bu ruslar ne kadar kaba millet aklim almiyor. Masada cakmak durur izin almadan gelip kullanirlar bir tesekkur bile etmezler. Ne sira biliyorlar ne alkol adabi. Bizim millet de cok kibar sayilmaz ama bunlarin yaninda bizim milletimiz kibarlik abidesi kalir. Ayrica hemen hemen hepsi gram ingilizce bilmiyor anlasamiyorsun da. Tamam benim de konusma dilim super degil ama derdimi anlatip anlayacak kadar bilmeme ragmen bunlar ' sandalye bos, masa bos, tesekkur ederim ' gibi kelimelerin bile ingilizce karsiligini bilmiyorlar. Sanirsin Afrika'nin ucra koylerinden gelmisler.
Manavgattayim abi denk gelirsek görüşmek isterim

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Oncelikle uzun bi aradan sonra tekrar selamlar beyler
Basradayim isler cok yogun bir de transfer olayim var, sirket degistiriyorum, foruma girmeye pek vakit bulamadim [emoji1]
Herkes bas bas bağırdı bu mala başın yanar diye[emoji1] inanmadı[emoji1]
Daha dun aksam @sinan la bunu konusuyoduk ne patladi die, ama biz uyardik, hem,de coooook uyardik.
En cok savundugu, dilinden dusurmedigi sey "Bu is yasal olmasa bu kadar youtube kariyerimi tehlikeye atip bu ise kalkisirmiydim hic" lafiydi.
Kimse kusura bakmasin hic uzulmedim, bu ise kalkismadan once mevzuati bi kez okusaydi, yada bi gumruk memuru, müdürü bulup sorsaydi bunlar basina gelmezdi. O n'apti, Murat abisine inandi ve yuzbinlerce insani kandirdi.
Umarim emniyet aklini basina getirir, bu isi yasal olmadan yapmaya calisanlara da ibret olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım