Geyik Testleri

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,370
46,073
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
82 de dönerdi sanki.
Zorlanırdı ama dönme ihtimali vardı doğru. Aslında ilk 80'le denediler ama ben biraz daha düşük hızlarda da bir deneme yapılmasını beklerdim. 80 zaten bu tarz bir araç için çok yüksek rakam. Bu hız limitini biraz daha normal standarta çekip 78-77 gibi deneselerdi bir de o halini görseydik keşke.

AcilStop

Elit Apaçi
3 Kas 2017
346
248
945
40
Bu boyutlardaki bir araba için 80 km hızdaki tepkileri oldukça iyi bende ikinci testi 84 km ile dönecek sandım. Dönemedi belki ama kontrolü kaybedecek şekilde dağılmadı. Yanlış görmediysem alt yazıda da 84 km'deki tepkilerinin iyi olduğu yazıyordu.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Hız limitini görünce bir afallamadım değil :D İlginç testlerden biri daha.. Son girişte neredeyse durma noktasına geldi. Esp'yi bayağı hassas ayarlamışlar belli ki.
İyi dönüyor da böyle yükseklikte bir D suv içinde muhtemelen bu forum dahil birkaç kişi dışında soğuk kanlılığını koruyarak dönebilecek biri yoktur.Aşırı yatıyor aşırı açıyor. Vag grubu Suv leri gibi esp full devreye girse daha az ürkütücü olurmuş

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Lastik kurbanı gibi geldi bana.
Lastikler de Pirelli P Zero, çok da kötü bir lastik değil
Herşey 73 e kadar güzeldi aslında.Eski Mqb platformu testlerinde sinan ve and ın dedikleri geçerliliğini koruyor.Normal bir sürücünün çıkmayacağı anlamayacağı seviyelere kadar iyi sonra bir anda korkutucu bozuluyor ki aynısını test driver da yaşamış.77 km/h sonra pilot da aniden 3. steer i vermeden testten çekmiş arabayı.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Herşey 73 e kadar güzeldi aslında.Eski Mqb platformu testlerinde sinan ve and ın dedikleri geçerliliğini koruyor.Normal bir sürücünün çıkmayacağı anlamayacağı seviyelere kadar iyi sonra bir anda korkutucu bozuluyor ki aynısını test driver da yaşamış.77 km/h sonra pilot da aniden 3. steer i vermeden testten çekmiş arabayı.

Önce kötü diye düşündüm de sonra o kadar kötü olmadığına kanaat getirdim
E coupe de aynı durumu yaşamış. Ki Golf'e göre tutunma kuvveti ve lastik taban genişliği daha iyi bir otomobil..77 km/h'den sonra 3. steer'i vermeden testi sonlandırmışlar

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

Bu arada E coupe'nin de lastikleri P zero o_O
İnsan ister istemez "ulan acaba lastikten" mi diyor :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Lastikler de Pirelli P Zero, çok da kötü bir lastik değil

Kötü değil de bitik.
Mqb nin zaten eksiği var ama bana Lastikte bitik gibi geldi çünkü 205 tabanlı energysaver lı 1.0 tsi golf bundan daha iyi dönüyordu :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
X Trail ESP sayesinde bildiğin durdu yav :D:D Tiguan 78le aynı şekilde durunca kimse beğenmediydi ama olsun artık. Bence başarılı valla manevra sonunda durması değil parkuru tamamlaması benim için daha önemli.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,370
46,073
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İyi dönüyor da böyle yükseklikte bir D suv içinde muhtemelen bu forum dahil birkaç kişi dışında soğuk kanlılığını koruyarak dönebilecek biri yoktur.Aşırı yatıyor aşırı açıyor. Vag grubu Suv leri gibi esp full devreye girse daha az ürkütücü olurmuş
Zaten canini dusunen kimse o aracla oyle seyler denemez. Denerse de muhtemelen bu forumdaki cogu kisi patlar. Arac dengesiz gibi gozukuyor ama hizin yuksekligi dusunulunce bu normal. Ben o testte 80'den sonra 77-78 gibi hizlarla deneme yapilmasini beklerdim. Bana kalirsa o aracin guvenli hizlari o civarlarda olacaktir.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Kötü değil de bitik.

Mqb nin zaten eksiği var ama bana Lastikte bitik gibi geldi çünkü 205 tabanlı energysaver lı 1.0 tsi golf bundan daha iyi dönüyordu :D

Tepkileri normal versiyona çok benziyor. Bana kalırsa sorun Mbq platformunda.

Otomobil her ne kadar gti da olsa sonucta ufak tefek dokunuslarla c segment bir otomobilin guclendirilmis versiyonundan baska bir sey degil :)
Standart bir golf’un tepkileri neyse bu da hemen hemen odur zaten

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım