Geyik Testleri

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,228
45,823
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@CenkGs Keşke ülkemizde bu tip mekanlar/test mantıkları ve bunu talep edecek halk olsa. Bu da adaptif hız sabitleyicileri test ediyor mesela.
Vallahi ben de mumkun olan her yeni teknolojik sistemlerin karsilastirmali testlerinin olmasindan yanayim hele ki bizim ulkede. Ama malum burada birak ozellik kiyaslamayi, test edecek araba bile bulmak zor oluyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
peki şimdi bu arabanın tamirat mı görmesi lazım yoksa bir kapanma yöntemi var mı ?
Bu sistemin çalıştığını ilk kez arkadaşın C4'ünde görmüştüm. 20-30 ile giderken insan dışı bir şeye vurunca o mekanizma açılmış, zamanının parasıyla kaputtan daha fazla bir maliyeti olmuştu. Mekanizma değişiyordu, kaputu kapatır gibi geriye kapatılmıyordu. Muhtemelen bu da aynıdır.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Bu sistemin çalıştığını ilk kez arkadaşın C4'ünde görmüştüm. 20-30 ile giderken insan dışı bir şeye vurunca o mekanizma açılmış, zamanının parasıyla kaputtan daha fazla bir maliyeti olmuştu. Mekanizma değişiyordu, kaputu kapatır gibi geriye kapatılmıyordu. Muhtemelen bu da aynıdır.
sistem güzel fakat sadece pistonları değiştirerek tekrar kullanılır bi sistem olmalı yoksa he en ufak darbede açarsa işi iş sahiplerin

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,228
45,823
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu da geyik testi değil ama içeri doğru s.çmak lafı burada kullanılır. 4.20'den sonraki olaya bakın.
Yanlış hatırlamıyorsam dct'li elantra'da da buna benzer bir sorundan bahsediliyordu. İyi ki arkada mesafe varmış yoksa az olsaydı arkadaki sütundan dolayı bagaj kapağı ve tampon hasarı gibi bir sorun ortaya çıkardı muhtemelen.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,228
45,823
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Premium rakiplerinden bile daha iyi bulduğum iç mekanıyla birlikte, geyik testinde de yerden yüksek yapısı ve ağırlığına rağmen gerçekten çok iyi işler çıkaran 5008'i çok beğendiğimi söyleyebilirim. Kendime düşünmediğim bir segmenttir suv ligi ama 5008'i gerçekten isterdim..

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,223
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Premium rakiplerinden bile daha iyi bulduğum iç mekanıyla birlikte, geyik testinde de yerden yüksek yapısı ve ağırlığına rağmen gerçekten çok iyi işler çıkaran 5008'i çok beğendiğimi söyleyebilirim. Kendime düşünmediğim bir segmenttir suv ligi ama 5008'i gerçekten isterdim..

Olmuş bu abi 5008 psa nın en yüksek işçi kalitesinin olduğu fabrikadan çıkıyor.3-5 ay önce okumuştum bakmam lazım linkine.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım