GOLFTEN C-HR'A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deniz_Acikgul

Profesör
20 Eyl 2016
108
101
1,085
Hatay
arkadaşlar merhaba bilenler bilir 2016 model golf 1.4 tsi dsg high araç var bizde. Yeni chr beni ve babamı bayağı etkiledi 1.8 hibrit olanı takas düşünebiliriz. Siz bu duruma ne diyorsunuz. Hacim ihtiyacımız yok çok fazla. Bu durum üzerinden chr ı da değerlendirirseniz sevinirim

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Bir de şöyle bir şey var. Yeni arabalar göz alışık olmadığı için daha çok dikkat çekiyor. Bu yüzden sanki trafikte çok varmış algısı uyandırıyor. Nasıl her köşe başında duran çöp bidonunu veya sokak lambasını gözün görmezden geliyorsa aynı şey golf için de geçerli. Göz yorgunluğu diye bişey var :) Baksan da farketmiyorsun.

Son düzenleme:

Eren BILGIN

Profesör
24 Eki 2016
95
72
1,010
arkadaş başlık gene vag tartışmasına döndü. her başlık altında aynı konu. Bu forumu takip eden bir çok insan her marka ve modelin iyi yönlerinide kötü yönlerinide biliyor ve beklentilerine göre kıyaslama yapabilecek yetiye sahip diye düşünüyorum. Bu tartışmalarda bitsin artık vallahi yıldık :)

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
arkadaş başlık gene vag tartışmasına döndü. her başlık altında aynı konu. Bu forumu takip eden bir çok insan her marka ve modelin iyi yönlerinide kötü yönlerinide biliyor ve beklentilerine göre kıyaslama yapabilecek yetiye sahip diye düşünüyorum. Bu tartışmalarda bitsin artık vallahi yıldık :)
Arkadaşın biri "golf bence sıkıcı" demiş. Sonra profil resminde vw işareti olan bir arkadaş "hangi istatistiğe göre sıkıcı" demiş? VW fanboy'luğunun geldiği noktayı görmen için yazmak istedim. Malesef toz kondurmuyorlar arabaya.

Eren BILGIN

Profesör
24 Eki 2016
95
72
1,010
Arkadaşın biri "golf bence sıkıcı" demiş. Sonra profil resminde vw işareti olan bir arkadaş "hangi istatistiğe göre sıkıcı" demiş? VW fanboy'luğunun geldiği noktayı görmen için yazmak istedim. Malesef toz kondurmuyorlar arabaya.

Hocam bende marka olarak ısınmıyorum zaten. he araba şöyledir böyledir mevzusu değil bu, markaya ısınamıyorum ve tercih edebileceğim bir marka değil. Bu benim içinde geçerli. çok konuştuk artık bunları çok tartıştık gerek yok artık. evet arkadaşlar öyle demiş olabilir ama bizde uzatmayalım daha fazla. sonuçta gelinen nokta tercihler oluyor ve bunuda çok tartışmamak gerekli artık.

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Sıkıcı olduğu doğru ama halen mantıklı bir araba. Bizim durum şöyle oldu mesela. Bir sürü markaya baktık sahibinden üzerinden. Bu golfü aldığımız fiyata fluence lar falan vardı. Dedik ki bari golf alalımda daha iyi bir arabamız olsun en azından. Şimdi toyotayı aldıktan sonra geri dönüşü yok. En ufak bir memnuniyetsizlikte keşke golfle devam etseydim durumu oluşursa sıkıntı olur. Çünkü vergiler artacak ve golf artık alınamayacak. O açıdan golfle devam edin yoksa tabiiki alın yeni araçlar görelim forumumuzda farklı araçlar olsun bende isterim ama son pişmanlık olursa kötü olur.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Valla şimdi Golf'ün de Highline'ını almışsınız. Kolay kolay bir şey diyemiyor insan :) %80 şehir içinde kullanıyorsanız hybrid CH-R alın derim.
Bugün ışıklarda C-HR'ın yanında durdum. Bayağı da uzun bir ışıktı. Araba ateş ediyordu mavi rengiyle. Maşallah taş gibi de duruyordu. Yeşil yanmış, kimse korna çalmadı. Herkes ona bakıyordu herhalde :) . Fikrimi bugün değiştirdim, almak istiyorsanız her türlü alınır. :)

Deniz_Acikgul

Profesör
20 Eyl 2016
108
101
1,085
Hatay
Bugün ışıklarda C-HR'ın yanında durdum. Bayağı da uzun bir ışıktı. Araba ateş ediyordu mavi rengiyle. Maşallah taş gibi de duruyordu. Yeşil yanmış, kimse korna çalmadı. Herkes ona bakıyordu herhalde :) . Fikrimi bugün değiştirdim, almak istiyorsanız her türlü alınır. :)
Yarın büyük gün ilk canlı temasım olacak. Bakalım hayırlısı olsun

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Test aracı mıydı @berkertekin abi? Yoksa alınmış mı acaba :D milletin hızına yetişilmiyor ki :D yeni civic çıktığı hafta beylikdüzünde 10 tane gördüm :D
Benim kardeşim C-HR camlarının kalite kontrolünü yapıyor iş yerinde. Söylediğine göre bu aracın lansmanı yapılmadan önce epey bir üretilip bayilere pompalanmış. Satın almak isteyenler pek beklemeyecek yani hızlı yayılacaktır piyasaya.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
evet baktılar laf edilecek konu yok. bu sefer de sıkıcı yaftası yedi araba :D insanlar golf e bakınca sıkılıyor, atıyorum bir focus a bakınca sırıtıyor herhalde :D
Ben ikisine de bakınca sırıtıyorum ya :D kesinlikle VAG'cı değilim, hatta bir Ford sahibi olarak Ford'a çok daha yakınım ama Golf 7 bence tasarım olarak Golf 4'ten sonra VW'nin zirvesi. Gerçekten tasarım olarak çok çok başarılı bir araç görünce asla yüzümü çevirmem yani. :)

burningashes

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
46
44
595
bugün chr test sürüşü yaptım. söylediğim herşeyi geri alıyorum. değil golf satıp bunu almak, polo satıp alırken bile düşünmelisiniz. isteyen istediği kadar kızabilir, dış görüntüsü hariç araç tırt. bunu alacağınıza gidin 1.0 tfsi a3 alın. onu da test ettim bu aracın ardından, dağlar sular seller kadar fark var beyler.

saygılar

Eren BILGIN

Profesör
24 Eki 2016
95
72
1,010
Doğan abinin test başarılı olmuş. biraz akıcılıkta problem var sanki ama oda kurgudan olabilir. testin sonuysa gerçekten eğlenceli :)

Deniz_Acikgul

Profesör
20 Eyl 2016
108
101
1,085
Hatay
bugün chr test sürüşü yaptım. söylediğim herşeyi geri alıyorum. değil golf satıp bunu almak, polo satıp alırken bile düşünmelisiniz. isteyen istediği kadar kızabilir, dış görüntüsü hariç araç tırt. bunu alacağınıza gidin 1.0 tfsi a3 alın. onu da test ettim bu aracın ardından, dağlar sular seller kadar fark var beyler.

saygılar
Söyledikleriniz yanlış anlaşılamaması için açar mısınız

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Test aracı mıydı @berkertekin abi? Yoksa alınmış mı acaba :D milletin hızına yetişilmiyor ki :D yeni civic çıktığı hafta beylikdüzünde 10 tane gördüm :D
Yok valla satın alınmış. Ama belli ki daha oto yıkama yüzü bile görmemiş =) Toyota Bayii yakınlarındaydı. 10dk. önce teslim alınmış bile olabilirdi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım