Gran Turismo Sport oynayanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mcanerg
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben buradan direk ps4 üstüne soru sormak istiyorum yakında ps pro alacağım bu nedenle bu oyunu alıp direksiyon almak istiyorum ancak bütçe sıkıntılı, bildiğiniz en iyi f/p ( vitessiz de olur) direksiyonu söyleyebilir misiniz

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün G29 geldi. Bilgisayarda oynarken sıkıntı yok ama Gran Turismo Sport baya sıkıntı çıkarıyor direksiyon aşırı derecede sert. Bunun bir çözümü var mı yoksa oyunla alakalı bişey mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1.11 sürümünün detayları açıklandı. supra'nın geliyo oluşu benim için güzel bir şey. bekliyordum. diğer güncellemeler ile inşallah eski bmw serisi ve eski toyota'lar da gelir.
https://www.gran-turismo.com/tr/gtsport/news/00_3909538
Liste bulamadım ama şu ana kadar eklenenler dahil Mart ayı sonuna kadar 50'ye yakın yeni araba gelecekmiş. Senenin geri kalanında da bi 20 tane gelse (Forza her ay car pack çıkarıyor 7 arabalık, artık örnek alırlar diye düşünüyorum) aslında baya bir genişlemiş olacak liste

Liste bulamadım ama şu ana kadar eklenenler dahil Mart ayı sonuna kadar 50'ye yakın yeni araba gelecekmiş. Senenin geri kalanında da bi 20 tane gelse (Forza her ay car pack çıkarıyor 7 arabalık, artık örnek alırlar diye düşünüyorum) aslında baya bir genişlemiş olacak liste
Güncelleme gelmiş kurdum ve suprayı gerçekten güzel yapmışlar bayıldım arabaya. Bir kaç yeni yarışta koymuşlar senaryoda. Böyle güncellemeler bekliyoruz.

Güncelleme gelmiş kurdum ve suprayı gerçekten güzel yapmışlar bayıldım arabaya. Bir kaç yeni yarışta koymuşlar senaryoda. Böyle güncellemeler bekliyoruz.

Merakla güncellemenin inmesini bekliyorum, nedense 50 mbps olan internetim adil kota sınırım olmamasına rağmen 1-2 mbps arası gidip geliyor.... bu arada id: malbornn1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bi lotus getirmediler
bende giulia,s2000,ae86,lancia delta hf integrale bekliyorum ama biri olsun gelmedi. mart güncellemesinde umarım gelir. lotus bende aradım oyunda ama demek ki lisans konusunda sıkıntı çıktı. yarış oyunu yapıp da lotus'u göz ardı etmek olmaz.

Son düzenleme: