Gran Turismo Sport oynayanlar

big6

Düz Yol Gazcısı
17 Ocak 2018
44
66
185
Ben buradan direk ps4 üstüne soru sormak istiyorum yakında ps pro alacağım bu nedenle bu oyunu alıp direksiyon almak istiyorum ancak bütçe sıkıntılı, bildiğiniz en iyi f/p ( vitessiz de olur) direksiyonu söyleyebilir misiniz

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furkaanaytn

Düz Yol Gazcısı
14 Ocak 2018
34
26
145
Bugün G29 geldi. Bilgisayarda oynarken sıkıntı yok ama Gran Turismo Sport baya sıkıntı çıkarıyor direksiyon aşırı derecede sert. Bunun bir çözümü var mı yoksa oyunla alakalı bişey mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
1.11 sürümünün detayları açıklandı. supra'nın geliyo oluşu benim için güzel bir şey. bekliyordum. diğer güncellemeler ile inşallah eski bmw serisi ve eski toyota'lar da gelir.
https://www.gran-turismo.com/tr/gtsport/news/00_3909538
Liste bulamadım ama şu ana kadar eklenenler dahil Mart ayı sonuna kadar 50'ye yakın yeni araba gelecekmiş. Senenin geri kalanında da bi 20 tane gelse (Forza her ay car pack çıkarıyor 7 arabalık, artık örnek alırlar diye düşünüyorum) aslında baya bir genişlemiş olacak liste

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Liste bulamadım ama şu ana kadar eklenenler dahil Mart ayı sonuna kadar 50'ye yakın yeni araba gelecekmiş. Senenin geri kalanında da bi 20 tane gelse (Forza her ay car pack çıkarıyor 7 arabalık, artık örnek alırlar diye düşünüyorum) aslında baya bir genişlemiş olacak liste
Güncelleme gelmiş kurdum ve suprayı gerçekten güzel yapmışlar bayıldım arabaya. Bir kaç yeni yarışta koymuşlar senaryoda. Böyle güncellemeler bekliyoruz.

furkaanaytn

Düz Yol Gazcısı
14 Ocak 2018
34
26
145
Güncelleme gelmiş kurdum ve suprayı gerçekten güzel yapmışlar bayıldım arabaya. Bir kaç yeni yarışta koymuşlar senaryoda. Böyle güncellemeler bekliyoruz.

Merakla güncellemenin inmesini bekliyorum, nedense 50 mbps olan internetim adil kota sınırım olmamasına rağmen 1-2 mbps arası gidip geliyor.... bu arada id: malbornn1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım