Mitsubishi Evo 9 (voltex)

gOkO60

Profesör
22 Ara 2016
102
385
1,835
550K aboneli AutoCar kanalında 2 GÜN önce yayınlanan brz drift videosu 13K izlenme almış.
Otopark'ta 2 SAAT önce yayınlan evo videosu 17K izlenme.
Üstelik Autocar'ın videosu yabancı haber sitelerinde haber yapıldı.
vbo6GO.png
Kurt gibi kulakları diktik test bekliyoruz abi :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
550K aboneli AutoCar kanalında 2 GÜN önce yayınlanan brz drift videosu 13K izlenme almış.
Otopark'ta 2 SAAT önce yayınlan evo videosu 17K izlenme.
Üstelik Autocar'ın videosu yabancı haber sitelerinde haber yapıldı.
vbo6GO.png

As bayrakları as :)))

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Abi Allah razı olsun vermişsin arabanı teste bizimde gözlerimiz kulaklarımız şenlendi.

Ya ben baya genç birini bekliyodum bildiğin aile babası çıktı inşallah bizlerde o zamanda heyecanımızı kaybetmeyiz.

Birde aracın toplma maliyeti ne kadar tuttu acaba kısa bi çıtlatabilir misiniz:D

dizelci

Profesör
8 Eyl 2016
112
144
1,185
Abi Allah razı olsun vermişsin arabanı teste bizimde gözlerimiz kulaklarımız şenlendi.

Ya ben baya genç birini bekliyodum bildiğin aile babası çıktı inşallah bizlerde o zamanda heyecanımızı kaybetmeyiz.

Birde aracın toplma maliyeti ne kadar tuttu acaba kısa bi çıtlatabilir misiniz:D

Doğrusu ben de genç birisi bekliyordum
Hatta daha önceden arabayı toplarken ki fotoğrafları felan görünce bu abinin sanayide dükkanı var da bu işlerle uğraşıyo sandım bi baktım babam yaşlarında birisi:)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım