Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

altayarslan

Düz Yol Gazcısı
10 Mar 2018
11
11
195
23
Kars
@sinan abi neden paket yapıp sınırlıyorsunuz ki direk otopark mağazası açın sanal ortamda herkes istediğinden alsın.
ayrıca bir öğrenci olarak otopark sırt çantasını çok isterdim.

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
@sinan abi neden paket yapıp sınırlıyorsunuz ki direk otopark mağazası açın sanal ortamda herkes istediğinden alsın.
ayrıca bir öğrenci olarak otopark sırt çantasını çok isterdim.
Önemli olan talep olması, tek tek ürün yaptırmak pahalıya gelir, talep edilen ürünleri yaptırırlar ki ellerinde kalmasın boşuna. Ama tabi üye sayısı çok, ihtiyaçlar-zevkler farklı, bakalım sonunda ortaya neler çıkacak :D

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Store de malın elde kalması durumu söz konusu. Ve böyle paket halinde olduğunda kargo parası da kolay halledilir.

Misal sen 20 liralık bir ürüne 7 lira kargo parası vermek istemezsin ama 50 liralık üründe çok gözüne batmaz ve insanları da rahatsız etmez.
Store dediğim şey ise bir e ticaret sitesi açılır. Depolama, elleçleme veya işçi maliyeti olmadan sipariş verildikçe 1 hafta içinde temin edilir ve kargolanır. Hem kazancı fazla olur hem de sermaye maliyeti az olur :)

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Store dediğim şey ise bir e ticaret sitesi açılır. Depolama, elleçleme veya işçi maliyeti olmadan sipariş verildikçe 1 hafta içinde temin edilir ve kargolanır. Hem kazancı fazla olur hem de sermaye maliyeti az olur :)
Bence de "3 iş gününde teslim" olmasına gerek yok yani. Store açılır. Paketler olur tek ürünler olur. Siparişe göre temin edilir. En can sıkan şey kargo parası..o_O:)

Kutay Altunordu

Profesör
8 Eyl 2016
78
72
1,060
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ayna kokusu ve anahtarlık hem uygun hem işlevsel olur. Maliyeti hakkında bilgim yok ama koltuk başlıklarına yastık takılır ya boyun bölgesi için o yastıklardanda olabilir yine görüntü olarak hoş olur ayrıca işlevide olur.Kupa gibi şeyler gereksiz pahalı oluyor.Normal bir kupa bardak 5 lira üzerine yazı desen vs. basınca 20 lira oluyor ve abes kaçıyor. Aynı zamanda öğrenci tarifeside isteriz :D

srtkmc

Asfalt Kurutucu
19 Eki 2016
18
29
595
Sinan abi önümüz yaz, kaliteli basılmış bir şapkayı cok ısterım. Yaz boyu kafamda durur :) Ama mumkunse boyle yazıcıdan basılmış gıbı olmasın da logo ıplıkle kabartılmıs olarak yapılsın ısterım. Ikas'ın şapkalar gibi.

Ayrıca çıkartma ve anahtarlıkta direkt tercih edeceğim ve kullanacağım ürünler olur şahsen. Fiyatta farketmez sen bizi üzmezsin güveniyorum :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Evet akla ilk gelen t-shirt olabilir ama işlevsellik, kullanislilik acısından bakılınca pek doğru bir urun olmayabilir. Her ortamda giyilemez takdir edersiniz ki. Sahsen almaya talip oldugum ürünler:
  1. Kucuk silikon otopark stickerlari
  2. anahtarlik (Remove before Flight),
  3. kalem,
  4. koku,
  5. plakalik,
  6. ajanda (yada kucuk not defteri)
  7. güneşlik (en Guzel reklam malzemelerinden biri)
  8. Cakmak
  9. Kupa
  10. Boyun askisi
  11. Ruhsat kabi
  • Satis politikasi olarak ise belli bir paket degil de her urunun tek tek te Siparis edilebildiği, 2 urun olursa %5, 3-4 urun olursa %10, 5 ve uzeri urun olursa %15 vs gibi bir opsiyon olursa daha fazla urun satilabilecegini düşünüyorum ve biz müşteriler icin de ihtiyacımız olmayan ürünler icin para vermemis olacagimizi düşünüyorum. Tabi burdaki kaygıyı anlıyorum, yaptirilan butun ürünleri elden çıkarmak amaclaniyor, elde kalan ürünler, satılan ürünlerin karini götürecek çünkü.
  • Bak ikinci rakip te mekan acti, bence bu hem takipci sayisini arttirir, hemde saglam bir gelir kapisi olabilir. Tabi konsept ve lokasyon cok onemli. Bu arada Go-kart ta yakisir ;)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım