Sıfır Otomobil Fiyat/Donanım Teklifleriniz

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Bu gün arkadaşım 125k ya 2018 Audi A3 Sportpack aldı... 1.0tfsi .. baz paket ama sanırım Golf Comfortline dan 1-2 fazla donanımı varmış yani bence gayet yeterli bir donanım

Kafam karışık... sizce nasıl ? Tdi ı verip girsek mi bu işe :)
Geçen sene son çeyrekte orta donanım paketlisi için 0km araç için 117 bin TL teklif almıştım.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Geçen sene son çeyrekte orta donanım paketlisi için 0km araç için 117 bin TL teklif almıştım.

@atoprak ın bahsettiği araba için geçen sene kasım gibi 105bin tl teklif almıştık.2016 da ilk geldiklerindeki aldığımız fiyat ise sadece 84 bin tl idi... Ama gene pahalı sayılmaz bence diğer arabalara bakınca.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
@atoprak ın bahsettiği araba için geçen sene kasım gibi 105bin tl teklif almıştık.2016 da ilk geldiklerindeki aldığımız fiyat ise sadece 84 bin tl idi... Ama gene pahalı sayılmaz bence diğer arabalara bakınca.

O fırsatı topluca kaçırdık :) ...
Şöyle bir durum var... aynı anda düz vites comfortline için aldığı teklif 104 ... otomatik olsa herhalde 113-114 falan oluyor..yani arada 10k fark varmış.. acık donanım ve marka prestiji için bana çok ta mantıksız gelmedi .. neticede alınan 0km Audi...

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bu gün arkadaşım 125k ya 2018 Audi A3 Sportpack aldı... 1.0tfsi .. baz paket ama sanırım Golf Comfortline dan 1-2 fazla donanımı varmış yani bence gayet yeterli bir donanım

Yakin bir donemde sattigim arabam
On ve arka park sensoru, yagmur ve far sensoru, anahtarsiz calistirma, cift bolgeli otomatik klima, paddle shift vs. var.. Baz donanimi bu arabanin, o yuzden cok baz donanim olduguna takilmayin. Oyle jant kapagi ile falan gelmiyor yani, gunduz led farina kadar var :) . Kullaniyorsaniz bir tek hiz sabitleyiciyi ararsiniz, onu da 1200-1300 tl gibi bir rakama servis takiyor
Aslinda bu motorun yakiti cok degisken, normal bir kullanimla, karma kullanimda 6-6.5 litre rahatlikla yakarsiniz. Olumcul trafikte 8, 8.5’i rahat gorur
Motor’un 1 litre olduguna bakmayin, kabin icine fazla ses almiyor. 130 km/h ile giderken devir 2650-2750 civarinda oluyor
Kotu olarak nitelendirebilecegim tek yani start stop’un sarsintili calismasi

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

Ilk geldiginde 87 k’ya aldim 103 k’ya sattim..Biraz daha bekleseydim (2 ay kadar) 110’un altina gitmezdi :)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
125 liraya dizel otomatik full insignia, dizel manuel full mondeo, bos 316i alinabiliyor. İkinci el temiz

Hocam çok arabacı bir arkadaş değil, o yüzden ikinci ele pek ısınamıyordu.... beğendiğide bir araçtı, fiyatı da bence 0km bir Audi için korkunç olmayınca o da çok düşünmedi.. bende 125k verecek olsam, eğer 0km almak gibi bir heyecanım yoksa muhtemelen almam... ama Golf den 10k pahalı... ve yani aynı segmentteki arabalar daha güçlü daha dolu arabalar bile olsa, içine binince aynı hisleri vermediği aşikar..

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC

Benzin fiyatları gözünüzü korkutmuyor mu?

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Mesleğe 2013'te başladığımda hiç param yoktu 1-3 yıllık C sınıfı arabalara bakıyordum.Şimdi 1-3 yıllık B sınıf araçlara bakıyorum.Emeği geçen herkese "teşekkür" ediyorum. @atoprak Makyajlı kasa 1.5 DCI Icon EDC Clio 2016-2018 araştırıyorum şu an,seni de takipteyim az çok aynı durumdayız:kararsız :)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Benzin fiyatları gözünüzü korkutmuyor mu?

O dizel sahiplerini de korkutuyor maalesef... :)
Şaka bir yana agresif kullanımlar olmayacaksa bu tip düşük hacimli turbolar (özellikle VW grubu) gayet mantıklı tüketim değerleri gösteriyor... kontrollü test yaptım ... 1.2tsi benim aracımdam 1.2-1.5 lt arası fazla yakıyor benzer kullanımda...Çok km de yapılmayacaksa böyle bir benzinli tercih edilebilir

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Mesleğe 2013'te başladığımda hiç param yoktu 1-3 yıllık C sınıfı arabalara bakıyordum.Şimdi 1-3 yıllık B sınıf araçlara bakıyorum.Emeği geçen herkese "teşekkür" ediyorum. @atoprak Makyajlı kasa 1.5 DCI Icon EDC Clio 2016-2018 araştırıyorum şu an,seni de takipteyim az çok aynı durumdayız:kararsız :)

Kararsızım bende ...
Benim yaptığım K gerçekten çok olduğu için dizel şart gibi .. benim derdim biraz ne kadar para harcamalıyım konusunda kendimi ikna edememem ve Golf sonrası C segmentinde birşeyler bakmanın zorluğu ...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
O fırsatı topluca kaçırdık :) ...
Şöyle bir durum var... aynı anda düz vites comfortline için aldığı teklif 104 ... otomatik olsa herhalde 113-114 falan oluyor..yani arada 10k fark varmış.. acık donanım ve marka prestiji için bana çok ta mantıksız gelmedi .. neticede alınan 0km Audi...

bir de vw deki köpek muamelesi hepten insanı audiye itiyor, gittik bize adam arabayı falan anlatacağına aylık satış rakamını anlatıyor.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam çok arabacı bir arkadaş değil, o yüzden ikinci ele pek ısınamıyordu.... beğendiğide bir araçtı, fiyatı da bence 0km bir Audi için korkunç olmayınca o da çok düşünmedi.. bende 125k verecek olsam, eğer 0km almak gibi bir heyecanım yoksa muhtemelen almam... ama Golf den 10k pahalı... ve yani aynı segmentteki arabalar daha güçlü daha dolu arabalar bile olsa, içine binince aynı hisleri vermediği aşikar..
Yani pejo 301 ile audi a3 karsilastirmasinda ayni hisleri vermezler tabi hocam

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım