Yakıtı Nerden Alıyorsunuz?

Hangi Yakıt İstasyonu

• Shell

Kullanılan: 76 53.9%
  • Total

Kullanılan: 5 3.5%
  • Opet

Kullanılan: 40 28.4%
  • BP

Kullanılan: 20 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    141

starchild

Düz Yol Gazcısı
13 Ocak 2019
30
10
120
42
Marka
Volkswagen
3 farklı Total istasyonundan 4 kere yakıt aldım. 2 uzun yol. Km anlamında yada performans anlamında bir farkını göremedim. Sanırım demirören grubuna geçişi ile yakıt kalitesi düştü. Aldığım diğer markalardan ekstra hiçbir fark hissedemedim.

starchild

Düz Yol Gazcısı
13 Ocak 2019
30
10
120
42
Marka
Volkswagen
Markayı oldum olası beğenmediğim için PO dan almazdım. Uzun yolda yemek yediğim yerden yakıtı alıp eve kadar tekrar durmamak için şans vereyim dedim. Menzil yok resmen. Bu kadar kötü olabileceğini düşünmemiştim. Performans ta kötü. Diğer markaları denemeye devam ediyorum.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Opetten aldım 6.09 tl [emoji15]300 tl doldu depo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Şirket araçları ile beraber kendi aracıma da Aytemiz den %12 indirim ile alıyorum Opet ile ayni yakıt olduğunu biliyorum. Eğer oradan indirim ile alamıyorsam Bildiğim bir BP istasyonundan alıyorum bariz daha kaliteli aracın çehresi değişiyor. İl Dışında da yine BP den alıyorum

Erhan Tekin

Profesör
4 Kas 2016
338
539
1,645
35
ADIYAMAN
Marka
Seat
Opet Amerikanın markası hatta Ford'la ortaklar mı aynı şirkete mi ait öyle bişey. Ben dizeli uzun bir süre TP'den aldım memnundum, bir kaç kere Opet'ten aldım çok az km götürdü beni ama başka bir Opet istasyonunu denedim ve çok memnun kaldım. Şöyle söyleyim iyi bir Opet ve iyi bir TP istasyonundan yakıt alınca para olarak aynı oluyor ama Opet daha fazla km yaptırıyor bir depo yakıtla. Bu minvalde Opet'in daha kaliteli olduğu çıkarımını yaptım. Yeni benzinli arabamda sadece Opet kullanacam, 2 depo aldım bile.

starchild

Düz Yol Gazcısı
13 Ocak 2019
30
10
120
42
Marka
Volkswagen
Opet Amerikanın markası hatta Ford'la ortaklar mı aynı şirkete mi ait öyle bişey. Ben dizeli uzun bir süre TP'den aldım memnundum, bir kaç kere Opet'ten aldım çok az km götürdü beni ama başka bir Opet istasyonunu denedim ve çok memnun kaldım. Şöyle söyleyim iyi bir Opet ve iyi bir TP istasyonundan yakıt alınca para olarak aynı oluyor ama Opet daha fazla km yaptırıyor bir depo yakıtla. Bu minvalde Opet'in daha kaliteli olduğu çıkarımını yaptım. Yeni benzinli arabamda sadece Opet kullanacam, 2 depo aldım bile.
Opet %100 yerli sermaye. %50 Koç Holding %50 Öztürkler Petrol.

Son düzenleme:

starchild

Düz Yol Gazcısı
13 Ocak 2019
30
10
120
42
Marka
Volkswagen
Şirket araçları ile beraber kendi aracıma da Aytemiz den %12 indirim ile alıyorum Opet ile ayni yakıt olduğunu biliyorum. Eğer oradan indirim ile alamıyorsam Bildiğim bir BP istasyonundan alıyorum bariz daha kaliteli aracın çehresi değişiyor. İl Dışında da yine BP den alıyorum
Nasıl aynı yakıt? Katkı maddesi aynı deterjan firmasından aynı özellikte mi?

afecinar

Efe
Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
5
0
585
Marka
Fiat
Genellikle Shell tercih ediyorum. Arada evimin yakınında olan Petrol Ofisinden de alıyorum bi sıkıntısını görmedim tercih edilebilir.

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
219
300
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
Kullanıcı adımdaki Mazda'ya LPG'de Pamukkale Gaz'dan.
Benzini nadir de alsam Shell veya BP.

Golf 6'ya ise Shell'den şaşmıyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım