Mitsubishi Evo 9 (voltex)

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Abicim kusura bakma videoyu daha yeni izledim malum ygs öğrencisiyim derslerden fırsat bulamadım neyse abi öncelikle teşekkür ederim arabanı bizlerle paylastin Allah sahibine bagislasn makinen süper nazar değmesin modifiye yapılacaksa eğer böylesi yapilsin aracın pisti bence fazlasıyla hak ediyor inşallah onun da videosunu görürüz.Evo candir hayalini kurduğum arabaların listesinde yer alır Allah kaza bela vermesin senin sayende modifiye hakkında bilgi sahibi olduk tesekkurler.:):rolleyes:

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Test için teşekkürler tüm otopark ailesine ve aracın sahibi olan abim iyi ki aracını verdin teste . İnsan izlerken mutluluktan uçuyor :) Allah kaza bela vermesin güle güle bin abi . Bir de kızmazsan Breaking Bad dizisindeki Walter White havası var sende :D ethanol falan filan . Direk google a ethanol litre fiyatı falan yazdım Allah affetsin :D

Ozyt1000

Profesör
16 Kas 2016
94
1,041
1,960
48
Test için teşekkürler tüm otopark ailesine ve aracın sahibi olan abim iyi ki aracını verdin teste . İnsan izlerken mutluluktan uçuyor :) Allah kaza bela vermesin güle güle bin abi . Bir de kızmazsan Breaking Bad dizisindeki Walter White havası var sende :D ethanol falan filan . Direk google a ethanol litre fiyatı falan yazdım Allah affetsin :D

Ahahah iyiymiş hemen kafayı kazıtıp top sakal bırakıyorum. Birde karavan buldukmu tamamdır :cool:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Araç sahibine aracını güvenip teste verdiği için ve bizlere böyle güzel seyir zevki yaşattığı için çok teşekkür ederim kendi adıma.
Pek belli etmemişsiniz ama belli biraz gerilme olmuş :)
Ama o gerilme ile zevk aynı anda alınıyor onu da hissediyorum. Adrenalin nefis

otoparkbekcisi

Taklacı Güvercin
18 Ocak 2017
40
41
295
Marka
Renault
@Ozyt1000 abi günlük kullanıdığın araç ne şirket arabası mı yoksa kendi aracını mı kullanıyosun? böyle bir arabaya sahip olan kişinin günlük arabasını merak ettim :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Harika görülüyor abi, çözünürlük yüksek olan fotoğraflarda doğrudan yüklemede boyut uyarısı veriyor, hızlıresim tarzı siteler aracılığıyla daha kolay yükleniyor.

Makina harbiden çok iyi, nazar değmesin :))

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
W0ZkNP.jpg
Ahhh şu görüntü...
Çok başarılı çok.
Diğer fotoğrafları da gördüm 2 Voltex bir araya gelmiş çok fena çok :D
Maşallah

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım