Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Oda birşey mı bende bu sene uzamaya başladım Geçen senelerde 1.45 boyunda falandim :)
Ama dayimda lisede uzamaya başlamış , bende bu sene başladım .Benim ona çektiğimi söylüyorlar :)
Belki biraz etkisi olur diye arada sırada odamin kapısından geçerken barfix çekiyorum :) .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Barfix çekersen geç uzarsın hatta uzamassın

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
Oda birşey mı bende bu sene uzamaya başladım Geçen senelerde 1.45 boyunda falandim :)
Ama dayimda lisede uzamaya başlamış , bende bu sene başladım .Benim ona çektiğimi söylüyorlar :)
Belki biraz etkisi olur diye arada sırada odamin kapısından geçerken barfix çekiyorum :) .

20 yasindaiym, 2-3 sene daha zamanimiz var bakalim. Peder bey 1.85 boyunda gecebilecek miyim acaba. :) Oda 22 de falan uzamis.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
Ana vallaha ha :D Alfa yi görünce Emirhan aklima geldi aglayayim mi güleyim mi
Emirhan panpamla beraber forumun FCA avukatlarıyiz , bugün egea ya bir laf atmışlar yetişemedik .

Şaka şaka haklı eleştiri vardı araba hakkında :)

Evet lafı gecmisken buradan @kekum34 panpama selam yolluyorum muhtemelen kendisinin sınav dönemi pek uğrayamiyor .

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW

Birde unutmadan Sabah aksam 60 saniye kendini yere birakicak sekilde asil direge.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Herhangi kas gelişimi için bir şey yapmaya kalkılırsa boy uzamasını engellemiyor mu ya hatta spor salonlarında 18 yaş altı almazlar genelde

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
Abi spor salonunda değil de dışarda filan yapılacak spor önerilerine açığım :)
Dışarıda da FreeRunnig ya da parkur(umsu) şeyler tavsiye edebilirdim fakat bunlar biraz daha bize yani deneyimlilere göre. Sakatlanma riskin çok fazla. O yüzden, fitness ya da boks hariç bir savunma sanatına dayalı spor yahut; basketbol, voleybol, futbol o da olmadı yüzme öneririm. Bu önerdiklerimin arasından een etkili olanları Fitness/CrossFit ve yüzmedir. :)
Dogrudur ama Bende 3 yil ugrastim herhalde basladigimda Ceyhun'nun yaslarindaydim... :)
Ben tavsiye etmiyorum. Tabii ki ilgisi olan, bu işin cefasını çekecek olan bu sporla ilgilenebilir. :)
1.82 boy ve kilo 77. Yeterli herhalde.
Gayet iyi lakin yağ ve kas kütlenizi de öğrenebilirsem o zaman sağlıklı bir cevap verebilirim. :)
Haftada yürüyerek 10 km falan yapiyorumdur , bazen de 3-4 km bisiklet surup dönüş yolunda belediyenin spor aletlerine ugruyorum.
Konusu geçmişken bilinçli şekilde , her gün sayısı arttırılarak yapıldığında vücut gelişimine ve zayıflamaya yardımcı olur mu ?
Kardeşim yürüme ya da koşma tabii ki yağ yakma açısından faydalı olur. Fakat; yağlarını yaktığın gibi kaslarını da yıkarsın yani; kas kaybı yaşarsın. Bu yüzden kaslarını teker teker, ayrı ayrı stres altına sokman lazım anca öyle kas gelişimi sağlarsın. :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Hah benim alanım:
Dayanıklılık sporları epifiz plaklara(büyümeyi sağlayan kemikteki yapılar) zarar vermediği için sıkıntı yok.(Koşu-yürüme-bisiklet)
Ağır egzersiz denen ağırlık kaldırma,100 mt sprint gibi sporlar plaklara zarar verdiği için önerilmiyor.

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
Barfix çekersen geç uzarsın hatta uzamassın
Herhangi kas gelişimi için bir şey yapmaya kalkılırsa boy uzamasını engellemiyor mu ya hatta spor salonlarında 18 yaş altı almazlar genelde
Kardeşim bunlar şehir efsaneleri. Herhangi bir vücut geliştirme antrenmanının boya pozitif ya da negatif bir etkisi yoktur. :)

Bunlar tamamen genetik yapıya dayalı. Hatta vücut geliştirmek de genetik ve vücut yapısına dayalı. Ben burada hepinizin yararlanabileceği evrensel bir program yazarım, beslenme tavsiyeleri veririm fakat herkese +10cm pazu garantisi veremem. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım