Geyik Testleri

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,079
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Elektrikli araçların ağırlık gibi bi dezavantajı varsa yanında yere yakın ağırlık merkezi gibi bir avantajları da var ama

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Elektrikli araçların ağırlık gibi bi dezavantajı varsa yanında yere yakın ağırlık merkezi gibi bir avantajları da var ama

Bildiğiniz gibi bir çok marka araçlarını hafifletip daha hardcore versiyonu üretiyor. Eğer hafiflik yerine yere daha yakın ağırlık avantajlı olsaydı herkes öyle yapardı. Sizin dediğiniz aynı ağırlıkta standart otomobile karşı avantaj sağlar.

1700 kgden başlıyor ama bu testteki araç 2000 kg civarında diye okumuştum.

Hocam test ağırlıkları nedir bilemem. Teknik veride böyle yazıyor.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
En yüksek hızı eski kasaya göre düşük kalsa da yine gayet iyi. Lastik kurbanı olmuş, iyi lastikle çok iş yapar.
Bizim bir köpekten beklediğimiz hav.O da havlıyor.
Diğer b lerin de bunu yapmaları lazımken bizi o kadar kötüye alıştırdılar ki jazz gibi clio gibi arabaların yaptıkları göze çok iyi geliyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bilemiyorum Altan bilemiyorum...
Süspansiyonu yumuşak bulmuşlar ve lastikleri beğenmemişler. M sport süspansiyon ve başka lastikle denemek isterdik diye de eklemişler. Arkadan tahrikli 1.16d'nin testine dönüp baktım hemen bunu izleyince. Hızları birbirine yakın sayılsa da arkadan tahrikli versiyon daha dengeli hareket ediyor. Yeni 1 serisi, bu haliyle hem çok kayıyor hem de gövdesi sağa sola aşırı yatırıp aracın dengesini bozuyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bilemiyorum Altan bilemiyorum...
Biz bunları hep dedik. Yıllarca arkadan itiş araç üreten firmanın çat diye aniden önden çekiş yapmaya başlaması kolay değil dedik. Mercedes, zamanında A serisini devirdi. Öyle kolay mı bu işler diye hep dedik, bemeveye dinletemedik ki

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Biz bunları hep dedik. Yıllarca arkadan itiş araç üreten firmanın çat diye aniden önden çekiş yapmaya başlaması kolay değil dedik. Mercedes, zamanında A serisini devirdi. Öyle kolay mı bu işler diye hep dedik, bemeveye dinletemedik ki

Hocam Mercedes konusunda bu dediğinize katılıyorum (smart saymazsak) ama Bmw de bir Mini faktörü var. Önden çekiş ve tutuş gelince akla gelecek ilk markadır diye düşünüyorum. Bu araba da da mini cooper altyapısı var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım