Geyik Testleri

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hybrid'i halledememişsiniz kardeş. Berbatsın, bizimle değilsin.. Ayrıca test aracına kaliteli yol tutuştan yoksun 4 mevsim lastik koymak nasıl bir kafadır hiç anlamadım.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hybrid'i halledememişsiniz kardeş. Berbatsın, bizimle değilsin.. Ayrıca test aracına kaliteli yol tutuştan yoksun 4 mevsim lastik koymak nasıl bir kafadır hiç anlamadım.
Ne yapsa arkayı hafifletip gövdeyi öne yığamamış. Batarya meselesi herhalde. Tepkileri benim bagajı full yüklü corsa gibi :'D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Markaların bu elektrik / hybrit işini sürüş kalitesi ve güvenliğiyle birleştirebilmesi belli ki epey vakit alacak. Şu minnak bile beşik gibi.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Doğuştan Elektrikli otomobiller hariç gerisi yalan. Geçiş sürecinde köklü markalar para harcamak istemiyorlar lakin bu durum gelecekteki yerlerini olumsuz etkiliyor.
Elektrikli otomobil + Otonom sürüş birleşince gelecekte sürücü olan bizlerin bir önemi zaten kalmayacak. Tesla gibi ekosistem oluşturabilen markalarla bence hiç olmadığı kadar tekelleşmiş bir otomobil sektörü bizi bekliyor

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Gün geçmiyor ki bir hibrit arabayla daha midemiz kalkmasın.

Hibrit modelleri ile övünen markaya ithafen; HİBRİT EŞİTTİR ÇÖP :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Şaka gibi ya. Nasıl becerdiniz bunu çok merak ediyorum. Bence sıkıntı sadece hibrit olmasında değil, başka bir şey var. Yoksa hibrit doğru kullanıldığında (Mesela Prius değil.) bence gayet güzel teknoloji. (El*ktrikten nefret ediyorum, o ayrı.)
Hibritler dönene kadar bir 10 yıl geçer:D 98 den bu yana prius üretiyorlar o dönüyor Toyota dışındaki markalar için çok daha uzun yol var

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım