En Son Ne Aldınız?

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Bugün steamden PUBG aldım iş çıkışı iyi oluyor şuana kadar oynamadığım hataymış öneririm..

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,025
1,996
2,770
Marka
Subaru
Spam gibi olacak ama bir de hızlıresim'i deneyeyim. @DuzboruDownpipe @emert20

1gYDQ5.jpg
vpg81r.jpg
VMlXqj.jpg
Renk gerçekten çok güzelmiş ufak bir soru, lastikler runflat değilse genel olarak nasıllar konforu tutuşu vs. vs.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Renk gerçekten çok güzelmiş ufak bir soru, lastikler runflat değilse genel olarak nasıllar konforu tutuşu vs. vs.
Lastikler runflat ne yazık ki. Ne yazık ki diyorum çünkü hem ses hem çukur bakımından, runflat olmasının verdiği etkiyle tabi, bayağı rezalet. Tutuşu tutan asfaltta gayet iyi, ıslakta da beni üzmedi. Parlak asfaltta çok bir şey beklememek lazım tabii.

Teşekkürler bu arada renk için. Daha güzeli sizlerin arabalarının olur umarım.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bilgisayarıma SSD aldım bilendenal.com'dan. Kesinlikle öneririm., piyasada ki en uygun fiyata veriyorlar ve çok yardımcı oluyorlar. Sipariş verdikten sonra arayıp bilgisayarınızın marka modelini teyit ediyorlar parçanın uyumlu olup olmadığını kontrol edip ona göre tamamlıyorlar. Aynı gün içerisinde kargoya veriyorlar tavsiye ederim.
https://bilendenal.com/urun/kingsto...sm2280s3g2-240g/?identity=1463107674400475622

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bilgisayar toplayan veya FreeDos laptop alan varsa Windows 10'u buradan almalarını tavsiye ederim.
http://urun.n11.com/isletim-sistemi...4?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

Gece aldım hemen mail ile key'i bana ulaştırdılar. Windows'un kendi sitesinden indirdiğim İSO dosyası ile kurarken aktifleştirdim sorunsuz çalışıyor. Tavsiye ederim, mağazasında vs. ütopik fiyatlara satıyorlar.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Direksiyon hidroliği aldım. Nasıl olduysa 2 yılda bir dibi görüyor seviyesi ama masrafından korktuğum için de göstermedim daha

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Bilgisayar toplayan veya FreeDos laptop alan varsa Windows 10'u buradan almalarını tavsiye ederim.
http://urun.n11.com/isletim-sistemi...4?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

Gece aldım hemen mail ile key'i bana ulaştırdılar. Windows'un kendi sitesinden indirdiğim İSO dosyası ile kurarken aktifleştirdim sorunsuz çalışıyor. Tavsiye ederim, mağazasında vs. ütopik fiyatlara satıyorlar.
45 ₺ mi? Hem de W10 PRO. Nereden alıyorlar ki?

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Brother MFC-1811 çok işlevli yazıcı (tarama, kopyalama, faks).
4,5 ay oldu alalı, biraz kullanıp yazayım dedim. Memnunuz, zaman zaman yoğun kullanıldı bir kaç toner bitirdik. Bundan önce Brother MFC-7420 vardı, 13-14 yıl kadar kullandık drum ($112+KDV) ve toner ($70+KDV) bitince mecburen değiştirmek durumunda kaldık. Eski makinenin drum+toner giderinden daha ucuza geldi. Bundaki tonerin fiyatıda daha uygun (75TL) -eskisinin toneri 2500 syf idi bunun 1000 syf ama yine de daha uygun-. Geçmişten beri Brother ürünü kullanırız, evde 90'ların başından kalma elektrikli daktilo var uzun süredir kullanılmıyor ama hâlâ çalışıyor.
https://www.webdenal.com/brother-mfc-1811_607501.html

Şöyle bir eksisi var, gün içinde çok yoğun kullanacak kişilere uymayabilir. Makine ısındıktan sonra hızlı yazım işlemini kesip yavaş yazmaya başlıyor (yazdırma hızı 3'te 1 oranına düşüyor). O tip kullanımlar için profesyonel makineler öneriliyor zaten,kırtasiye vb. yerlerde olan büyük boy makineler.

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,025
1,996
2,770
Marka
Subaru
Brother MFC-1811 çok işlevli yazıcı (tarama, kopyalama, faks).
4,5 ay oldu alalı, biraz kullanıp yazayım dedim. Memnunuz, zaman zaman yoğun kullanıldı bir kaç toner bitirdik. Bundan önce Brother MFC-7420 vardı, 13-14 yıl kadar kullandık drum ($112+KDV) ve toner ($70+KDV) bitince mecburen değiştirmek durumunda kaldık. Eski makinenin drum+toner giderinden daha ucuza geldi. Bundaki tonerin fiyatıda daha uygun (75TL) -eskisinin toneri 2500 syf idi bunun 1000 syf ama yine de daha uygun-. Geçmişten beri Brother ürünü kullanırız, evde 90'ların başından kalma elektrikli daktilo var uzun süredir kullanılmıyor ama hâlâ çalışıyor.
https://www.webdenal.com/brother-mfc-1811_607501.html

Şöyle bir eksisi var, gün içinde çok yoğun kullanacak kişilere uymayabilir. Makine ısındıktan sonra hızlı yazım işlemini kesip yavaş yazmaya başlıyor (yazdırma hızı 3'te 1 oranına düşüyor). O tip kullanımlar için profesyonel makineler öneriliyor zaten,kırtasiye vb. yerlerde olan büyük boy makineler.

Lazer yazıcılar inkjetlere göre daha fazla sorun çıkartırlar ve sarf malzemeleri daha fazladır bu yüzden sizin yerinizde olsam inkjet alırdım derdim ama zaten almıştık şuan WF-8510DWF kullanıyodum maliyeti hakkında bilgim yok ama 5000-7000 sayfada bir takmasından başka hiç problemi yok kartuş değiş devam et şeklinde ağır gramajlardada çekmememize ramen ses çıkartmıyor drum fuser gibi dertlerin hiçbiri yok size önerim epson-m200 olur çok işlevli sıkıntısız yazıcı olacağını düşünüyorum detayları zaten internetten görebilirsiniz. Milyonlarca sayfa lazer ile çekmekten illallah etmiş biri olarak şiddetle tavsiye ederim yazdıklarına göre ^1 sayfa başı mürekkep maliyeti ~2 kr ne kadar doğrudur bilemem ama açıkçası 10kr da olsa alınır diye düşünüyorum zira sizin sadece toner maliyetiniz ~8kr bunun drumu, fuserı ve elektriği var laserların ısınmaya drumu kağıdı vs vs charge lamaya harcadığı elektriklerin hiçbiri yok. Aklınızda olsun diye söyledim hali hazırda yazıcı bakan varsada bilgilenmiş olur

^1 T7741

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım