Ford Ranger Wildtrak vs VW Amarok V6| KARŞILAŞTIRMA

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan alfhonso
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2017-chevrolet-silverado-1500-pickup-truck-mo-design-980x380-24.jpg

2017-chevrolet-silverado-1500-pickup-truck-mo-design-980x380-23.jpg

2017-chevrolet-silverado-1500-pickup-truck-mo-design-980x476-03.jpg

2017-chevrolet-silverado-1500-pickup-truck-mo-design-980x476-01.jpg

chevrolet türkiyede sıfır araba satmayı bıraktı piii Amarokmuş rangermiş bırak abi ford f150 f350 chevrolet silveradoo, esas gamyunlar amerikada :D

Bu da benim küçüklüğümden :D
FB_IMG_1483479171283.jpg

Tarih 30 Kasım 2009 :D

Ne tesadüftür ki araç benzin istasyonunun sahibinindi :D ve 7.2 lt Catterpillar Diesel motora sahip Ford F650 Super Duty.
Yani şimdi buna kamyonet demek gerçekten haksızlık olur çünkü tır bile yanında çaycı Hüseyin gibi duruyordu :D
Hele bir sesi var bir duman atıyor ki insan hayret eder, bir kere yolda gördük sahibi virajlı yolda kara tren gibi yardıra yardıra gidiyordu :D
Araç hala duruyor geçen gene görmüştüm hala ilk günkü kadar ilgi gören ve müşteri çeken bir makina :D Sürekli benzinliğin orda durur.

Amarok bana hep filo arabasi gibi geliyor artik. Ama rangerda powershift
Amarok zf 8hp sanzimani be v6 motoru rangere cop yapiyor gozumde.

Bu da benim küçüklüğümden :D Ekli dosyayı görüntüle 3138
Tarih 30 Kasım 2009 :D

Ne tesadüftür ki araç benzin istasyonunun sahibinindi :D ve 7.2 lt Catterpillar Diesel motora sahip Ford F650 Super Duty.
Yani şimdi buna kamyonet demek gerçekten haksızlık olur çünkü tır bile yanında çaycı Hüseyin gibi duruyordu :D
Hele bir sesi var bir duman atıyor ki insan hayret eder, bir kere yolda gördük sahibi virajlı yolda kara tren gibi yardıra yardıra gidiyordu :D
Araç hala duruyor geçen gene görmüştüm hala ilk günkü kadar ilgi gören ve müşteri çeken bir makina :D Sürekli benzinliğin orda durur.
bu nedir yarabbi dehşetül vahşet karşılatştırmaya troll diye bunu alsalardı on numara olurdu :D

Amarok'ta mekanik kilitli diferansiyel olmaması ister motoru ister şanzımanı iyi olsun, çok büyük bir negatif bana kalırsa. Arazi aracı alacaksam bu yönden kesinlikle Ranger'ı seçerdim.

Motor - şanzıman açısından amarok güzel kombine edilmiş. Wildtrak ta çok şımartıcı oyuncaklar barındırıyor. Valla kararsızım.
Ama ben bu kadar paraya böyle aletler alacak olsam ;
bir güzel yükseltir devasa tekerler takar çeşitli off road aksesuarlarıyla süslerdim. araziye girmediğim zamanlarda bir kenara çekeyim, karşısına (ama tam çaprazına ) oturayım çayımı yudumlayayım manzaram o olsun...
neden bilmiyorum ısuzu d-max leri o konuda çok başarılı buluyorum. (şekliyle şemaliyle)
bu iki cihaz da çok yakışıklı. tabi eksikleri var. bkz:

Amarok ta merkezi kilit var ondan bahsetmemisler ondan dolayi yanal egimlerde kayma amarokta yok ondan ranger daha fazla kayiyor benim tercihim bu ikisi arasinda amarok olurdu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...