Ford Ranger Wildtrak vs VW Amarok V6| KARŞILAŞTIRMA

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan alfhonso
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amarok ta merkezi kilit var ondan bahsetmemisler ondan dolayi yanal egimlerde kayma amarokta yok ondan ranger daha fazla kayiyor benim tercihim bu ikisi arasinda amarok olurdu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam tam tersi amarokta diferansiyel kilidi yok, rangerda varmış

Bende bu karşılaştırmayı izleyince kafamda şimşekler çaktı.
Malumunuz Fiesta ile Balıkesir güreye gittim.
Aynı şekilde İ10 ilede Balıkesir güreye gittim.
İki Araba ile olan bu yolculuklarımda elde ettiğim deneyimler üzerinden neden iki arabayı karşılaştırmıyorum ki.
:)

dodge heemiiiiiiiiii
bak aynısı bikaç değişiklik yapmış adam,bi kükreme sesi geliyodu one abim ya öylece gitti önümden sanki tekerlikleri daha büyüktü bununkinden boyum kadar vardı tekerlikleri boyum 1.70 boğazıma yaklaşıyodu :D

Ekli dosyalar

• dodge-pick-up-07.jpg
    dodge-pick-up-07.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 222
bak aynısı bikaç değişiklik yapmış adam,bi kükreme sesi geliyodu one abim ya öylece gitti önümden sanki tekerlikleri daha büyüktü bununkinden boyum kadar vardı tekerlikleri boyum 1.70 boğazıma yaklaşıyodu :D
Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın karşısında siyah RAM vardı. Bir maç çıkışı arabaya yaklaşıp kaportadan gelen sese bakmak için vurmuştum elimle:D . Maşallah tank gibiydi. (Not: Hiç tanka dokunmadım.)o_O:rolleyes:

Bu arada paul walker kardeşimizin serinin ilk filminde kullandığı pikapı da unutmamak lazım :D Keşke buralarda da görebilsek. Ford F150 Lightning SVT
ford-f150.jpg

Son düzenleme:
Ikisi arasında ranger'ı tercih ederim ama bi safkan amerikan pikapları değiller

Geyik başlığında dediğim gibi ranger alırdım.Ben canım istediğinde 2 çekerek alıp yanmaya,yanmaya off-road yapmak isterim.Ayrica ranger'ın karakteride bence daha özgün ve farklı.

Geyik başlığında dediğim gibi ranger alırdım.Ben canım istediğinde 2 çekerek alıp yanmaya,yanmaya off-road yapmak isterim.Ayrica ranger'ın karakteride bence daha özgün ve farklı.
Abi inanmassın @MertEren kuru asfaltta cayır cayır yanladı. Valla bende beklemiyordum ama Amarok ciddi şaka makinesi gibi. Araba hem uzuyor hem yanliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...