Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Jazo1o.jpg

Temsili @alfhonso abi :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,541
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@UniBilgi_Net adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/UniBilgi_Net/status/853269370444894209?s=09

Ön sağ kapıda lokal boya mevcuttur. Park edilirken çarpılmıştır. Başka herhangi bir vuruğu, sıkıntısı yoktur. Araç ilk günkü kondisyonundadır. İstediğiniz ustaya gösterebilirsiniz.

daha önce burada bi fiesta paylaşmıştım hatırlayanlar bilirler, aynı bu durumdaydı tavanı. Kaportacı bir hafta sonra ilana koydu arabayı :) Ha tek fark metalik değildi boyası beyazdı. bu metalik 2 hafta diyeyim :)

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Haydaa niye ters yaptı?
girdik mekana çekim yapamazsınız ford sıkıdır yetkili müdürden izin alın sonrada teste çıkmaz istiyonuz mu hala dedi bizde evet dedik bindik rangera adamın yüzü işkembe ne desek tersliyor cahil sandı bizi herhalde powerswıfti anlatıyor @emert20 arka süspansiyonları sordu birde şanzıman tork konvertörmü dedi abuk sabuk şeyler söyledi navarra amarok falan müşterisi farklı diyor biz farklı kesime hitap ediyoz diyo anlayacağın arıza çıktı adamlar dsgyle bir tutuyor powerı wıldtruckı sordum diyor o özel araç

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
girdik mekana çekim yapamazsınız ford sıkıdır yetkili müdürden izin alın sonrada teste çıkmaz istiyonuz mu hala dedi bizde evet dedik bindik rangera adamın yüzü işkembe ne desek tersliyor cahil sandı bizi herhalde powerswıfti anlatıyor @emert20 arka süspansiyonları sordu birde şanzıman tork konvertörmü dedi abuk sabuk şeyler söyledi navarra amarok falan müşterisi farklı diyor biz farklı kesime hitap ediyoz diyo anlayacağın arıza çıktı adamlar
Boşver ya Ford'u Volkswagen'e bi gidin bakalım ne diyecekler.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Boşver ya Ford'u Volkswagen'e bi gidin bakalım ne diyecekler.
toyotanın allahı var adam bizi karşıladı detaylı bilgi verdi durumu anlattık dahada candan samimi davrandı kartını verdi hatta bizi standart test güzergahının dışına çıkardı hafiften yan bile verdi adam çok kral adamdı turkuazdakilerde aynı hiç bir şekilde sıkıntı çıkarmadılar yardımcıda oldular baya honda skoda

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
toyotanın allahı var adam bizi karşıladı detaylı bilgi verdi durumu anlattık dahada candan samimi davrandı kartını verdi hatta bizi standart test güzergahının dışına çıkardı hafiften yan bile verdi adam çok kral adamdı turkuazdakilerde aynı hiç bir şekilde sıkıntı çıkarmadılar yardımcıda oldular baya honda skoda
ben nataş toyotada satış temsilcisi dövücektim nerdeyse ya

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
@UniBilgi_Net adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/UniBilgi_Net/status/853269370444894209?s=09

Ön sağ kapıda lokal boya mevcuttur. Park edilirken çarpılmıştır. Başka herhangi bir vuruğu, sıkıntısı yoktur. Araç ilk günkü kondisyonundadır. İstediğiniz ustaya gösterebilirsiniz.

Buna canli canlı sanayiye gittiğimde şahit olmuştum bu fiestanin 1 üst kasasiydi, burda tavanın arka taraf yine sağlam o arabada komple gidikti ve adamlar ciddi ciddi tamir edecekti o arabayı o günden sonra yürüyeninde sorun yok dendimi hep bi durur düşünürüm:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım