Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Şöyle sponsorlu içerik olsun gelin ciğerimi yiyin ama kamera arkası beklerken reklam koymayın ne olur hele özel bir kişi ile çekerken bunu lütfen yapmayın...

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
ahahahh ne bileyim ben saat kullanmam ki :D
Bende kol kıllarımı kamufule etmek için kullanıyorum :p Şaka bir yana ne bileyim eskiden bende öyle derdim şimdi sürekli saat alasım geliyor :D
Loca kapandı hiçbir işe yaramıyo şuan
upload_2017-5-24_22-53-18.png

Panpa olmak locadan ibaret değil biz panpayken loca yoktu :p Sonradan çıkarılan şeyler onlar çok takılma :p

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Hayırlı olsun hacım :). Yazdıklarımızı oku güzel şeyler bulursun arada :).
Yok olum geçmişi de göremiyom :D.
Bende kol kıllarımı kamufule etmek için kullanıyorum :p Şaka bir yana ne bileyim eskiden bende öyle derdim şimdi sürekli saat alasım geliyor :D

Ekli dosyayı görüntüle 7432
Panpa olmak locadan ibaret değil biz panpayken loca yoktu :p Sonradan çıkarılan şeyler onlar çok takılma :p
ajfa ksjdhs eğer öyleyse ben 2 koluma da takayım la. Eyv. :D
P

Panpami oldun sen:D
oldum lan dayı

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Emirhan panpamla beraber forumun FCA avukatlarıyiz , bugün egea ya bir laf atmışlar yetişemedik .

Şaka şaka haklı eleştiri vardı araba hakkında :)

Evet lafı gecmisken buradan @kekum34 panpama selam yolluyorum muhtemelen kendisinin sınav dönemi pek uğrayamiyor .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aleyküm selam pnp. he valla Çatur çutur acımıyolar. Şimdi gidip yatacam sabah erken kalkıp ders çalışacam. Bu arada @maximaorhan abim 1.75im lütfen 53 kiloyum üfleseniz uçacam :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Keske su i10 ile ilgili baslik kapanmasaydi, Icimden gelenleri yazicaktim oraya. :(

üzgünüm, mevzu uzadı gitti. İ10 ile alakalıysa soruya müdahil olan kişiyi etiketleyip cevap verebilirsiniz ya da özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Kendisine sorusuna dair yeni başlık açabileceğini ve mevcut konu içeriğinin amacından saptığını belirttim, benlik bir durum yok :)

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
üzgünüm, mevzu uzadı gitti. İ10 ile alakalıysa soruya müdahil olan kişiyi etiketleyip cevap verebilirsiniz ya da özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Kendisine sorusuna dair yeni başlık açabileceğini ve mevcut konu içeriğinin amacından saptığını belirttim, benlik bir durum yok :)
Buraya yazsam olur mu ? :D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Büyüğümüzdür uzatmadım ama ayıptır yani ben bunu aldım şunu alanlar enayidir havası oldu konuyu ben saptırdım biraz da kimse kusura bakmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım