Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar ATV'de Türkiye Kupası finali
Başakşehir - Konyaspor
Yarım saat geçti 0-0
Ama tribünlerde olaylar çıktı maç durdu. Maç Eskişehir'de. Eskişehirsporlular da gelmiş, Başakşehirspor taraftarları ile aralarında olaylar çıktı tribünde. :D

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Arkadaşlar ATV'de Türkiye Kupası finali
Başakşehir - Konyaspor
Yarım saat geçti 0-0
Ama tribünlerde olaylar çıktı maç durdu. Maç Eskişehir'de. Eskişehirsporlular da gelmiş, Başakşehirspor taraftarları ile aralarında olaylar çıktı tribünde. :D
şerefsizler ya. Şu holiganlar yüzünden futbol oynanmıyor arkadaş.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
ORJİNAL 132 BİNDE LAGUNA 140LIK AKILLI MOTOR
İlan No: 438170667
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...de-laguna-140lik-akilli-motor-438170667/detay
Görmüşsündür belki benim çok hoşuma gitti. Büyük ihtimal komple boyalı bayağı temiz duruyor boyası çünkü ama güzelce baktırıp alınabilir büyük bir sorunu yoksa. Fiyatı makul zaten. @alfhonso
Akıllı motor ney la :D Ama bu Laguna'lar gerçekten güzel araba gerek yol tutuşu gerek konforu ama bakım ister gıcırdama yapıyor çoğu yeri :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ambarlı limaninda gordum simdi. Birisi piste gidecek falan diye konusuyordu belki taniyaniniz vardir.
Mv5ov7.jpg
RPL1rj.jpg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bugün şehir içinde dik ve uzun bir ana yol yokuşunu 3.vites 60-70 kmh hız ile aşağı inmek durumunda kaldım. Niye ? Çünkü altındaki arabanın ne halt olduğunu bilmesine rağmen farlarını bile göremeyeceğim kadar dibimden yokuşu inen bir şahinci vardı. Sağa geçemedim yol bozuk. Zaten daha hızlı gidemem. Ama adamı durdurup ' embesil misin ? Frene bassam duramazsın senin neyine bu kadar yakınımdan yokuşu inmek ' diyesim geldi. Bu başlıkta daha önce de belirttiğim üzere arabayı kullanan tipleri değiştirmek gerekiyor. Sonra vurunca adı kaza oluyor. Yok kardeşim, kaza değil malsın !!
Bir tanesi de benimle öyle gitmiyor ki. Tamponumu gören arayı açıyor :( Çakallar ya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım