Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Babalar günü testini izledim Ana sayfada yok moderatörler bir el atsa siteye de görmeyenler de görse, test çok güzel olmuş Sinan beyin abisinin de babasının da efendi insanlar olduğunu görmüş olduk.Allah mutluluklarını daim etsin babanın sohbet de güzeldi abisi kadar olmasa da yanlama olaylarını bana da öğret demesiyle film bende koptu.(her ne kadar şaka da olsa.):D:D:p

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Babalar günü testini izledim Ana sayfada yok moderatörler bir el atsa siteye de görmeyenler de görse, test çok güzel olmuş Sinan beyin abisinin de babasının da efendi insanlar olduğunu görmüş olduk.Allah mutluluklarını daim etsin babanın sohbet de güzeldi abisi kadar olmasa da yanlama olaylarını bana da öğret demesiyle film bende koptu.(her ne kadar şaka da olsa.):D:D:p

Ben şu videonun 43:00 bölümünü izlediğimden beri merak ediyordum nasıl biri olduğunu, hakikatten reislerin dediği gibi çok klas bir insan Maşallah :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım